Nowy teledysk Oi! Brygady na naszym kanale Youtube.

2016-02-05
We wrześniu 2015 roku staraniem Jimmy Jazz Records wydany został pierwszy album warszawskiej grupy Oi! Brygada. Pojawienie się płyty wspierał teledysk do utworu "Acodinka", który w równej mierze zjednał zespołowi zwolenników jak i przeciwników.
Od tamtej pory Oi! Brygada pojawiała się na klubowych koncertach w kilku miejscach Polski, zagrała także w Szwajcarii, a obecnie przygotowała teledysk do kolejnego utworu z debiutanckiej płyty "Atmosfera jest najważniejsza".

Zespół nie kryje swojej fascynacji podejściem do punk rocka charakteryzującym dokonania legendarnych Po Prostu i najwyraźniej stara się iść podobną drogą sięgając jedynie po nieco ostrzejszy środek wyrazu, zastępując punk 77 punk rockiem w stylu lat 80-tych ub. wieku.
Olbrzymia ilość energii jaką Oi! BRYGADA proponuje fanom punk rocka wspierana jest przez sporą dawkę humoru i olbrzymi dystans do własnej twórczości co już spowodowało pierwsze podziały odbiorców w podejściu do zespołu. Opublikowany na zespołowym profilu Youtube, a następnie na profilu Jimmy Jazz Records teledysk do utworu "Acodinka" z równym skutkiem zbierał wyrazy uznania jak i totalnej negacji irytując strażników jedynie słusznej drogi jaką podążać powinien punk rock.

Kolejna teledyskowa odsłona możliwości Oi! BRYGADY w postaci teledysku do utworu "Jasiek" otwierającego debiutancki album już przed wami.

Premiera teledysku 5 lutego 2016 na kanale Jimmy Jazz Tv na YouTube....

CD "Atmosfera jest najważniejsza" oraz koszulki zespołu do nabycia w naszym ---> SKLEPIE.
Zapraszamy.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixel