Nowy singiel i teledysk koncertowy SEX BOMBY!

2007-03-11
Nowy singiel i teledysk koncertowy SEX BOMBY!

„NEL BLU DI PINTO DI BLU” to pierwszy singiel zapowiadający specjalny trzypłytowy album zatytułowany SEXXBOMBA, wydany z okazji XX – lecia zespołu. Znajdziecie na nim dwa dyski audio – pierwszy zatytułowany SINGLE – zawierający zbiór piosenek niepublikowanych na płytach, drugi – NA ŻYWO z zapisem jubileuszowego koncertu w Legionowie. W koncercie tym gościnnie udział wzięli m. in. Anja Orthodox i Paweł Kukiz. Trzecia płyta do DVD z tymże koncertem, oraz z filmem biograficznym o zespole.
Dzięki pomocy TVP i firmy ZŁOTY MELON (ogromne dzięki!!!) w filmie wykorzystano zdjęcia archiwalne ze starych festiwali w Jarocinie i Przystanku Woodstock, oraz wiele innych nieznanych fragmentów filmowych z archiwum zespołu. Okładka singla „NEL BLU DI PINTO DI BLU” jest fragmentem obrazu autorstwa Marka Kraussa zatytułowanego SEXBOMBA.
Możecie już zobaczyć próbkę koncertowego DVD SEXBOMBY!
Umieściliśmy na stronie zwiastun, czyli czołówkę koncertu i jeden z kawałków - ”NIKT Z NIKĄD” http://www.sexbomba.band.pl/dzwieki.htm .
Koncert wyprodukowało Studio D’art., a obraz zrealizował Tomasz Talarski.
Na resztę musicie jeszcze odrobinę poczekać, ale jest już bliżej niż dalej. Więcej informacji na stronie WWW.sexbomba.band.pl

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2007
pixel