Nowy serwer radia ULICZNIK.net

2006-12-04
Nowy serwer radia ULICZNIK.net

Internetowe Radio Ulicznik z myślą  o swoich słuchaczach zmieniło serwer shoutcasta, oraz autopilota. Obecnie w momencie gdy emitowane są audycje na żywo lub gdy leci Uliczny Pilot Promocyjny, można słuchać radia w bardzo dobrej jakości STEREO! Jak zwykle Ulicznik stara się być jeden krok przed innymi stacjami internetowymi, idąc z duchem nowych technicznych możliwości.

Słuchacze moga teraz słuchać audycji ULICZNIKA korzystając z nowego adresu:

87.118.100.104:7500 - w winampie. Otwierając go i naciskając naraz klawisze: "CTRL"+"L", lub wchodząc do "FILE" i "Play URL".

Można też po prostu odświeżyć pare razy stronę www.ulicznik.net i nacisnąć na przycisk "SŁUCHAJ" na radiostacji, lub w MENU. W ten sposób otworzą się w Winampie 2 adresy:
1. GŁÓWNY SERWER - z którego polecamy słuchanie audycji!
2. SERWER DODATKOWY - w razie, gdyby doszło do zapełnienia kanału głównego słuchaczami.

Obecnie audycje i pilot, podobnie jak i wszystkie szanujące swoich słuchaczy e-radia nadające w nowym systemie nie będą działąć osobom, które zainstalowały sobie do winampa iście już "przedpotopowy" kodek MP3 PRO! Jest on jeszcze polecany przeż nieliczne e-radyjka, których admini nie potrafią dostrzec i obsłużyć tego co nowe na rynku. Aby odinstalować kodek MP3 PRO zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami w [ DZIALE TECHNICZNYM ] Ulicznika.

W razie dalszych problemów z odpaleniem radia, prosimy o kontakt z redakcją radia. Miłego słuchania! - ULICZNIK.NET

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2006
pixel