Nowy album THE KOLT już dostępny...

2009-04-14
Nowy album THE KOLT już dostępny...

25 kwietnia do sklepów trafiła trzecia płyta pułtuskiej formacji THE KOLT zatytułowana "Curse of Number 3"

THE KOLT to nazwa znana polskim miłośnikom grania spod znaku psychobilly. Zespół powstał w Pułusku w 2004 roku, a w jego skład wchodzą muzycy udzielający się w takich formacjach jak KOMETY, ROBOTIX, SKARPETA, THE CUFFS, KUFLERS i 22 PM.  
Po wydaniu dwóch albumów - "Neony kina narew" (Jimmy Jazz Records 2005) i "Odsłona 2" (Jimmy Jazz Records 2007) zespół powraca w nowym składzie oraz z odświeżonym, bardziej stylowym brzmieniem. Nowy album The Kolt - "Curse of number 3" zaskoczy tych, którzy spodziewali się kontynuacji tego, co kapela przedstawiała dotychczas - większość numerów została zaśpiewana po angielsku, a muzycznie zespół zbliżył się do klasycznego brzmienia psychobilly, nie popadając przy tym w schematy.
Nowy repertuar spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony publiczności podczas koncertów m.in. z Long Tall Texans i Death Valley Surfers, a słuchająć "Curse Of Number Three" będzie można będzie się przekonać jak zespół wypadł w studiu.  

Premiera albumu 25 kwietnia, a pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór "Obcy głos", który juz trafił do rozgłośni radiowych. Juz dzisiaj mozna go posłuchać na profilu MYSPACE Jimmy Jazz Records, a na profilu zespołu dostępny jest promo-miks materiału składającego się na nowy album. 

Zamów płytę ---> THE KOLT "Curse Of Number 3"

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2009
pixel