Nowy album THE ANALOGS na CD i LP.

2008-07-26
Nowy album THE ANALOGS na CD i LP.

„Miejskie opowieści” to dziesiąty album w dorobku najlepszej polskiej kapeli streetpunk, której popularność od dawna wykracza zdecydowanie poza granice Polski. Dowodem częsta obecność zespołu na koncertach zagranicznych i prestiżowych festiwalach punkowych, jak choćby berliński „Punk And Disorderly”, gdzie The Analogs zapraszani byli kilkakrotnie jako jedyny – dotychczas – reprezentant polskiej sceny punk.
Grupa od lat posiada stałe grono oddanych fanów, którzy zapewne i tym razem bez wahania sięgną po najnowszy zestaw ulicznych przebojów.
13 nowych utworów składających się na zawartość „Miejskich opowieści”, to tym razem w całości kompozycje autorskie zespołu, który dotychczas zamieszczał na kolejnych albumach polskojęzyczne wersje otworów punkowych legend. The Analogs są w swojej twórczości tak bardzo przewidywalni jak nieokrzesani, tak dzicy jak prostolinijni i tak tradycyjni jak tradycyjne są korzenie ich inspiracji. Wszystko to stanowi o zaletach i sile ich muzyki. „Miejskie opowieści” to kolejny dowód na to, że staruszek punk rock ma się całkiem dobrze. Energia melodyjnego punk rocka z pewnością rozgrzeje zniecierpliwionych fanów, zarówno tych, którzy sięgną po album jak i tych, którzy zechcą usłyszeć zespół na jesiennej trasie koncertowej.

Równolegle z albumem w formacie CD „Miejskie opowieści” wydane zostaną na winylu. Longplay zawierać będzie jeden dodatkowy utwór pt. „Ulica złamanych snów”, który nie znajdzie się na CD.
 
LP i CD będą posiadać różne okładki autorstwa Michała Arkusińskiego. Pierwszym singlem promującymi album "Miejskie opowieści" w rozgłośniach radiowych jest utwór "Latarnia", który można odsłuchać na profilu MYSPACE Jimmy Jazz Records (www.myspace.com/jimmyjazzrecords)

Pemiera płyty 22 sierpnia 2008.
Zgodnie z naszą nową, świecką tradycją kilka dni przed premierą album będzie można zamówić w specjalnej, niższej cenie.

THE ANALOGS - "Miejskie opowieści" - Tracklista
1. Miejskie opowieści
2. Dziewczyny
3. Brzytwa
4. Fridman
5. Przegrany
6. Zemsta
7. Madonna tego miasta
8. Hej panie DJ!
9. Armia niewolników
10. Latarnia
11. Nie obchodzi mnie
12. Życie jest za krótkie
13. Nasz Rock'n'Roll

BONUS tylko na winylu:
14. Ulica złamanych snów

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2008
pixel