Nowy album Serbów z THE DETONATORS plus uzupełnienia z Destiny Records...

2013-08-29
Nowy album Serbów z THE DETONATORS plus uzupełnienia z Destiny Records...

Kolejna znakomita kapela z Bałkanów. Kolejna znakomita kapela z Nowego Sadu. The Detonators mieszają w swojej muzyce punk rocka, rockabilly, akordeon rodem z Dropkick Murphys. Wszystko z angielskimi tekstami o alkoholu, kobietach i trudach życia codziennego... - Tak o The Detonators w 30 numerze Garażu pisał Maciej Mroczek wprowadzając czytelników w rozmowę z tą rewelacyjną kapelą.
Kilka dni temu zespół z Novego Sadu wydał nowy album zatytułowany "My World", którym potwierdza swoją doskonała formę i udowadnia, że już dawno przestał być "bałkańską ciekawostką" dla fanów punk rocka egzotycznego, a z powodzeniem pretenduje do miana jednego z filarów europejskiej sceny. "My world" przynosi wszystko to co w The Detonators najlepsze... miks stylów od punk rocka, rockabilly, rock'n'rolla do folku, a do tego melodyjność i przebojowość, z których poznaliśmy zespół już wcześniej. Fani US Bombs, Social Distortion czy Rancid odnajdą się przy repertuarze Serbów równie dobrze jak zwolennicy Dropkick Murphys, The Pogues czy Flogging Molly, a w takiej sytuacji wszelkie inne rekomendacje są zbędne.. najlepiej sięgnąć po album, którym w naszym sklepie dostępny jest w formacie CD i LP.

Zamów:
---> CD THE DETONATORS - "My World"
---> LP THE DETONATORS - "My World"

Razem z nowym albumem THE DETONATORS trafiły do nas uzupełnienia tytułów z wytwórni Destiny Records, a wśród nich takie pozycje jak albumy włoskiej ska-punk-folkowej formacji TALCO, najnowszy album jednej z najlepszych europejskich grup ska THE OFFENDERS ("Lucky Enough To Live") oraz jej kanadyjskiego odpowiednika grupy THE BEATDOWN ("Walkin' Proud"). Po krótkiej nieobecności w naszej ofercie proponujemy także ponownie CD kanadyjskiej punk-folkowej petardy THE DREADNOUGHTS na albumie "Polka's Not Dead"...

Sprawdź ---> CD/LP Destiny Records

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2013
pixel