Nowe tytuły z Lou & Rocked Boys

2009-09-16
Nowe tytuły z Lou & Rocked Boys

Firma Lou & Rocked Boys przygotowała na koniec wakacji sporą ilość premier mogących zainteresować fanów punk rocka i ska. Pośród nowych alumów znanych już wykonawców pojawiły się także nagrania wznowione oraz całkowite debiuty.

Do grona starych wyżeraczy zaliczyć można z pewnościa zespół GAGA, który tym razem w podwójnej odsłonie GA-GA / ZIELONE ŻABKI pojawia się na nowej płycie zatytułowanej "Fakty i fikcje" co powinno wyostrzyć uwagę zwolenników krajowego punk rocka w trudnym do pomylenia wykonaniu.

Nie trzeba też nikomu przedstawiać SEX BOMBY, która tym razem przypomina wydaną niegdyś płyte pt. "Viva". Obecne wydanie uzupełnione zostało nagraniami live z występu radiowego oraz dodatkową płytą DVD z zapisem konceru grupy na Przystanku woodstock i 4 videoklipami. Całość wydana została w podwójnym digipaku.

Sosnowiecki SKANKAN po wielu latach działalności i mimo wydania przed laty CD "Skankan ożywia trupy" doczekał się tak naprawdę swojego pierwszego profesjonalnego wydawnictwa, którego pojawienie się zgrało się w czasie z dwoma innymi płytami sosonowieckich grup (drugi album ZIGGIE PIGGIE "Old Songs" i reedycja HORRORSHOW "Ryps-Wyps/Pociąg z Forsą") wydanymi przez Jimmy Jazz... Tak oto w sposób niezamierzony Sosnowiec w jednym czasie zaatakwał trzema wydawnictwami co już zakrawa na mała inwazję....
Album "Try To Feel It!" dowodzi, że SKANKAN to czołówka polskiego ska o czym przekona się każdy kto sięgie po płytę.

Wreszcie czas na debiut, którym tym razem jest pierwszy krążek formacji FIX UP pochądzącej z Lubina. Płyta o nieco przewrotnycm tytule "To nie jest Kalifornia" z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią... melodyjne kapele zza Oceanu...

Wszystkie krążki dostępne są już w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy:
 
Zamów ---> GA-GA / ZIELONE ŻABKI - "Fakty i fikcje"
Zamów ---> SEXBOMBA - "Viva" (CD + DVD)
Zamów ---> SKANKAN - "Try To Feel It!"
Zamów ---> FIX UP - "To nie jest Kalifornia"

Sprawdź także:
Zamów ---> ZIGGIE PIGGIE - "Old Songs"
Zamów ---> HORRORSHOW - "Ryps-Wyps/Pociąg z forsą"

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2009
pixel