Nowe nagrania Dr. Ring-Dinga.

2005-07-17
Nowe nagrania Dr. Ring-Dinga.

Od czasu rowiązania doskonałej formacji The Senior Allstars, z którą Dr. Ring-Ding podbijał serca fanów Ska, Reggae i Dancehall jej lider aktywnie działa solowo, a także wspomaga wielu wykonawców Ska, Dub i Reggae, którzy chętnie goszczą go na swoich płytach.

Informowaliśmy niedawno o planach wydania koncertowej płyty Dr.Ring-Ding & The Senior Allstar, która będzie kolejnym prezentem dla fanów nieistniejącej grupy. Doktorek nie skupia sie jednak na przeszłości bo w ostatnim czasie pojawiły się kolejne jego nagrania. Na winylowym singlu wydanym przez monachijską wytwórnię Roots Rockers znalazło się nagranie "Badness", które artysta nagrał do własnego riddimu "Almost 54-46 Riddim". Na nowym albumie "Tempus Fugit" waszyngtońskiego ska-bandu Eastern Standard Time znalazł sie utwór "Can't Keep A Good Man Down" z udziałem Ring-Dinga, a debiutancki krążek "Premonition" chicagowskiej dub-reggae'owej grupy The Drastics zawiera kompozycje "Wild Bunch (a.k.a. Drastic Measures)" z jego udziałem.
Na koniec warto wiedzieć, że Doktor wspiera także swoich rodaków, jak choćby w przypadku pochodzącej z Wiesbaden reggae-dubowej formacji Dubplate 68.
Ring-Ding poza tym, że jest producentem debiutanckiej płyty zespołu pt. "Cook And Curry" to także pojawia się na niej w nagraniu "Love Me For Who I Am".

Więcej na ---> stronie artysty.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2005
pixel