Nowe kanały muzyczne radiostacji ULICZNIK.net

2006-12-29
Nowe kanały muzyczne radiostacji ULICZNIK.net

Wiele się działo przez kończący się właśnie rok, zarazem dobrych jak i złych rzeczy, jak to w życiu. Ale jak co roku rodzi się nowa nadzieje, że to właśnie 2007 przyniesie nam wszystkim więcej dobra niż zła i właśnie tego Wam życzymy: aby cały 2007 i następne lata były dla Was jak najbardziej udane! Aby spełniały się marzenia, miłości, a przede wszystkim żeby spełnił się każdy i każda z Was!

Także my dążymy do realizacji nowych projektów... dotyczy to także naszej rozgłośni interneowej ULICZNIK.net

W chwili obecnej testujemy kanały tematyczne, które oficjalnie powinny ruszyć 1 Stycznia 2007. Pare słów na temat poszczególnych kanałów:

1. OTWARTY GARAŻ - jest dedykowany wszystkim młodszym i starszym kapelom, które nadsyłają do nas swoje nagrania z prośbą o promocje. Postanowiliśmy zatem przeznaczyć cały kanał właśnie dla nich! To w tym momencie jeszcze nauboższy muzycznie kanał, gdyż czekamy na nowe zgłoszenia na stronie: www.ulicznik.net/promo/, ale co miesiąc kanał ten będzie się wzbogacał o coraz większą liczbe mp3-jek różnych zespołów i twórców. Szefem kanału jest Spil, a pomocnikiem [ K-3 ].
Adres do słuchania:[ www.ulicznik.net/kanal-1/sluchaj.m3u ]

2. RUDEBOYS RADIO - to kanał poświęcony muzyce: SkinHead Reggae, Reggae, Dub, Ska, Dancehall i pokrewnym. Szefem tego kanału jest Dzidek, którego znacie z wieloletniego prowadzenia Jimmy Jazz Records i wydawania m.in. magazynów Garaż i ReggaeBeat.
Adres do słuchania:[ www.ulicznik.net/kanal-2/sluchaj.m3u ]

3. POLSKIE ARCHIWUM - jak sama nazwa wskazuje, kanał poświęcony polskiej muzie, z tym, że nastawiony jest on na muzykę ogólnie zwaną "polskim punkrockiem", głównie z lat 1980/90. Duży dodatek tego kanału stanowią nagrania koncertowe między innymi z Jarocina, gdy był on jeszcze prawdziwym Niezależnym Festiwalem w Jarocinie. Do tego dodano szczypte Polskiego reggae z tamtych lat, gdyż  oba te nurty w Polsce zawsze były sobie bliskie. Szefem kanału jest [ K-3 ], a do tego kanałem opiekuje się także Bunt z Ulicznego Opryszka, N.O.G., założyciel "Punkowego Archiwum".
Adres do słuchania:[ www.ulicznik.net/kanal-3/sluchaj.m3u ]

4. RIOT RADIO - to kolejne dziecko Dzidka, który uparł się udowodnić Polakom, że zagraniczna muzyka jest równie dobra, a może nawet lepsza niż rodzima. Usłyszycie tu głownie zagranicznych wykonawców reprezentujących takie style jak: Punk, Oi!, Psychobilly, Rockabilly, Streetcore, Alternatywe, czasem trafi się mała odskocznia np. w stronę folk... a wówczas... The Pogues - TAK!!!.... przyśpiewki górali peruwiańskich - NIE!!!!!!!!. Jeśli w tym kanale pojawią sie polskie zespoły to możecie być pewni, że tylko w coverach klasyki światowego punk rocka.
Adres do słuchania:[ www.ulicznik.net/kanal-4/sluchaj.m3u ]

5. WZMACNIACZ - powstał ze wspomnień [ K-3 ]'go w klimatach Rockowych i Metalowych Ballad, Dead Metalowych zdartych gardeł, Klasyków Rocka i Heavy Metalu, a w połączeniu z bardziej nowoczesnymi brzmieniami niskich strun, oraz ogólnie pojętym Hardcore co jest główną domeną Spooky'ego z wydawnictwa Spook Records. Razem wytwarzają dziwny, ostry i wciągający mix muzyczny, dozwolony dopiero od skończonych 12 lat! (picia wódki oczywiście).
Adres do słuchania:[ www.ulicznik.net/kanal-5/sluchaj.m3u ]


A teraz czas na KANAŁ GŁÓWNY Radiostacji Ulicznik.net. Tutaj już od Stycznia wiele nowych audycji autorskich, pare starych powrotów i odświeżony Pilot Promocyjny. Na pilocie powoli znajdzie się cała masa ledwo co, lub jeszcze nie wydanych zespołów z różnych Polskich wydawnictw niezależnych. Do tego najlepsze rodzynki muzyczne z poszczególnych kanałów tematycznych, i jak zwykle dużo Polskich kapel z 21 wieku, w tym głównie Oi!, Punk, Reggae, Ska. Natomiast co do audycji; znów będzie można usłyszeć super audycje prowadzoną przez Yardee Da Squad, RudeBoy wraz z nowym pomocnikiem poprowadzą dla Was DanceHall, prawdopodobnie powróci Punkowe Archiwum prowadzone przez wcześniej wymienionego Bunt'a, a do tego kilka zupełnie nowych pozycji!

Wszystkie te kanały, audycje i rozwiązania czynią Radiostacje Ulicznik.net największą w tym momencie e-stacją w naszym kraju, skupiającą się na promocji ogólnie pojętej "muzyki gitarowej". Już jakiś czas temu zapowiadaliśmy, że dążymy do tego by się rozwijać.... Oto dowód, że nie puszczamy słów na wiatr...

Jako Ulicznik.net i Jimmy Jazz Records składamy serdeczne życzenia, a przede wszystkim podziękowania: wszystkim prowadzącym audycje, naszym słuchaczom, bez których to wszystko nie miało by sensu! Wielkie podziękowania WSZYSTKIM przychylnym nam osobom.

Zapraszamy do słuchania audycji radiostacji ULICZNIK.net

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2006
pixel