"Meksykańskie" Komety...

2008-08-05
"Meksykańskie" Komety...

Trafiła do nas pierwsza partia (zatem kto pierwszy ten lepszy - ci, którzy prześpią tą informację będa musieli nieco poczekać) płyty "The Story Of Komety" wydanej w Meksyku przez wytwórnię Esquilo Records. Album dostępny jest w naszym sklepie w cenie 35,- zł.
Wydawnictwo zawiera 19 kompozycji zespołu znanych polskim fanom z albumów wydanych w kraju jednak tutaj skompilowanych z myślą o odbiorcach zagranicznych, nie brak jednak na krążku także utworów z polskimi tekstami choć z przyczyn oczywistych są one w zdecydowanej mniejszości.

Dla fanów grupy, album ten z pewnością stanowi atrakcję samą w sobie - w czym zawartośc płyty jest jedynie argumentem dodatkowym (zresztą zapewne znanym doskonale) - bo też nie jest wydarzeniem zbyt powszechnym fakt wydania przez krajowy zespół albumu poza granicami Polski, a tym bardziej poza granicami tak odległymi i w kraju dla nas tak egzotycznym jak Meksyk.

Wydanie płyty poprzedza zresztą wizytę Komet w Meksyku i USA... i choć raczej ciężko oczekiwać, że ktoś wybierze się oklaskiwać zespół podczas występów za Oceanem, to i tak nie zawadzi odwiedzić naszego działu koncertowego aby zorientować się, kiedy i gdzie najbliżej KOMETY pojawią się aby zagrać swój koncertowy set.

Zapraszamy do naszego sklepu...

Zamów ---> CD KOMETY "The Story Of Komety"
Sprawdź koncerty: ---> KOMETY na żywo

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2008
pixel