Małe piwko.... w małej ilości... THE HEADHUNTERS grają covery.

2011-06-05
Małe piwko.... w małej ilości... THE HEADHUNTERS grają covery.

Zespół THE HEADHUNTERS systematycznie przypomina o swoim istnieniu, od wielu lat nieprzerwanie pojawiając sie na koncertach jak i na dość regularnie wydawanych krążkach. PO ostatnim podsumowaniu 10-lecia działalności za sprawą winylowego krążka "Dekada" oleśniccy muzycy postawnowili zrealizować wydawnictwo specjalne i nieco odmienne od dotychczasowych sięgając po covery polskich i zagranicznych wykonawców bliskich ich sercom.
Album o tytule "Małe piwko" zawiera wyłącznie utwory innych wykonawców w interpretacji zespołu, pośród których m.in. odnajdujemy kompozycje tak znanych firm jak Motorhead, Undertones, New Model Army, Buzzcocks, Venom, Stiff Little Fingers, Cock Sparrer, Ramones, AC/DC, Bad Religion, Major Accident czy naszych rodzimych: Brygada Kryzys, Nowo Mowa i..... Zdzisław Maklakiewicz.

Na płycie jako goście udzielają się wokalnie m.in. Lesław (Komety), Iglak (Bulbulators), Brader (Bachor), Kuba (Dumbs), Crazy Senorita (Nasty Habits), Igor (Mister X), Kathy S i inni... To zresztą nie koniec atrakcji jeśli chodzi o gościnne wsparcie The Headhub\nters na tym projekcie... Możecie się tutaj spodziewać jeszcze kilku zaskoczeń zarówno co do samej interpretacji utwórów jak i udziału tak niespotykanego w działalności zespołu intrumentarium jak... skrzypce, klawisze czy bandżo.
Płyta wydana została samodzielnie przez zespół i oficynę Svoboda Records, a nakład krążka praktycznie w dniu premiery został rozdysponowany pomiedzy wydawców i zaprzyjaźnine dystrybcje w kraju i zagranicą. Do naszego sklepu trafiło zaledwie kilkadziesiąt egzemplarzy zatem wszyscy, którzy zbytnio ociągać się będą z decyzją o zakupie mogą przespać właściwy moment i obejśc się smakiem.

CD "Małe piwko" wydany został w digipaku, a do każdej płyty dołączony jest gratis otwieracz do piwa...

Zapraszamy do naszego sklepu ---> CD THE HEADHUNETRS - Małe Piwko

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2011
pixel