MEBP FEST 2

2011-07-31
MEBP FEST 2

Hey, ho! Let’s go!
Czyli co u nas dobrego, nowego, nieśmiertelnego?! I czy w ogóle żyjemy?!
Po raz drugi zmierzymy się z organizacją naszego sielankowego festiwalu M.E.B.P. Fest, czyli Maniowy Ekipa Biba Party, w sąsiedztwie Jeziora Czorsztyńskiego i trzech pasm górskich; Gorców, Pienin i (nieco dalej) Tatr.

W tej jakże pięknej scenerii, podobnie jak zeszłego roku, mamy zamiar stworzyć miejsce dla naszych Punk-rodaków, niczym z filmów Animal Planet i planu filmowego Dougha Sakmanna. Czyli soczyste połączenie pięknego otoczenia i punkowego wariactwa. Swoiste szaleństwo na łonie natury! Powrót do pre-punk-historii!

Tego roku na feście dobór kapel będzie jeszcze bardziej skrajny niżeli ostatnio! Tym razem sięgamy od miażdżącego suty hcpunk przez melodyjny street punk, po ska/swing!

Pod nogę, na M.E.B.P. FEST 2011 zagrają takie perełki jak:
THE Analogs
Anti Dread
Skampararas
ADHD Syndrom
Whitman
Tripis
Colina
Pils
W kilku słowach
The Coiots,
Warsaw Dolls
APE
Sistem Erorr
Kakao Drinkers
1988.

Jak wiadomo (bądź nie) staramy się działać w taki sposób, by wyeliminować ze świadomości pankowców negatywne wyobrażenie "o drugiej stronie barykady" (mówię tu o rodzaju muzyki, a nie poglądów), oraz wszelkie przejawy nudy. Bo w końcu punk rock to nie tylko bezlitosne łojenie w struny! Nie bez powodu naszym hasłem przewodnim jest "Stop Nudzie, Stop Schematom!".

Impreza odbędzie się w terminie 12-13 sierpnia 2011r. Prawdopodobnie będzie to festiwal zamykający i podsumowujący wakacyjne szaleństwo każdego z Was (nas również :)). Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać! Mamy nadzieję, że i tego roku pogoda nam dopisze, a i ilość publiczności zostanie przynajmniej podwojona. Zbieraj ekipę przyjaciół, pakuj namiot na plecy i przyjeżdżaj do Maniów! Na pewno nie zapomnisz tego wyjazdu!
„STOP NUDZIE, STOP SCHEMATOM!”

MANIOWY, koło Nowego Targu
12-13 Sierpnia 2011
Bilety: 40 zł karnet na 2 dni / 30 zł jeden dzień.

Możliwość rozbicia namiotu, wynajęcia sprzętu wodnego itd.!

(Info organizatorów)
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2011
pixel