Koszulki i bluzy.... Nowości!

2012-10-24
Koszulki i bluzy.... Nowości!

Zgodnie z niedawna obietnicą wprowadziliśmy do naszej oferty kolejne wzory koszulek i bluz... Niektóre wzory to całkowicie nowa oferta ale jest też kilka pozycji stanowiących wersję tego co już znacie...
Po raz pierwszy proponujemy wzór "MY SOUND - MY GENERATION" znany z białych koszulek, który obecnie dostępny jest także na koszulkach czarnych i bluzach. W obu przypadkach do wyboru są dwie wersje kolorystyczne nadruku (z niebieskim i czerwonym napisem).
W związku z waszymi pytaniami o kolorowe koszulki ze znanym juz wzorem "SKINHEAD REGGAE - Szachownica", miło nam donieść, że wzór ten dostępny jest juz obecnie na koszulkach żółtych z zielonymi lamówkami (Fruit Of The Loom).

Wśród nowych pozycji polecamy:
- koszulki i bluzy JOKE FERAJNA. Zarówno na bluzach jak i na koszulkach wzór dostepny jest w 4 wersjach kolorystycznych.
- Koszulki i bluzy zespołu URAN. W tym przypadku proponujemy do wyboru białe i czarne koszulki oraz czarną bluzę.
 
Przypominamy także, że niedawno na bluzach pojawiły się - dostępne wcześniej jedynie na koszulkach - wzory, SKINHEAD REGGAE (2 wersje), ROCK'N'ROLL - ONE WAY TO HELL, KOMETY - Maska oraz RUDEBOYS OUTA JAIL.... a w najbliższym czasie do sklepu trafią dwa nowe projekty bluz i koszulek grup WC i ADHD SYNDROM.

Zapraszamy do sklepu. Sprawdź ---> NOWE CIUCHY
Sprawdz nowe wzory bluz w naszym sklepie... Niższe ceny na nowe wzory...
Wszystkie nowe wzory na bluzach Friut Of The Loom.
Wkrótce kolejne wzory i uzupełnienia.

Zapraszamy do sklepu. Sprawdź ---> NOWE CIUCHY

Pokaż więcej wpisów z Październik 2012
pixel