Koncertowa REJESTRACJA i BIKINI...

2010-12-03
Koncertowa REJESTRACJA i BIKINI...

Toruński Hard Rock Pub Pamela to miejsce, gdzie nagrane zostały koncerty grup Rejestracja i Bikini wypuszczone ostatnio na płytach firmowanych nazwą samego HRPP jako wydawcy.

Koncert REJESTRACJI pojawił się na CD i w tym przypadku mamy do czynienia z 17 utworami z repertuaru grupy zarejestrowanymi podczas koncertu w HRPP 8 pażdziernika 2009 roku. W zawartym tu secie fani znajdą szereg klasycznych utworów z repertuaru Rejestracji, których dodatkowym atutem jest właśnie wykonanie na żywo. Wsród zespołowych klasyków nie zabrakło takich pozycji obowiązkowych jak "Wariat", "Dla kogo jest przemoc?", "Nowa generacja" czy "Zaśpiewajmy poległym żołnierzom"....

7 lutego 2010 w Hard Rock Pub Pamela wystapiła grupa BIKINI, a cztery utwory zarejestrowane podczas tego występu stanowią zawartośc winylowej EP-ki zatytułowanej po prostu „Live HRPP 7.02.2010”. Płytka zawiera kompozycje "Fikcyjne wycieczki", "Pieniądze", "Taka dupa" i "Jestem sam" i wdana została w limitowanym nakładzie, z którego tylko część płyt przeznaczona została do sprzedaży, zatem fanom grupy i czarnego plastiku sugerujemy bliżze zainteresowanie się tym wydawnictwem.

HRPP zapowiada kolejne premiery płyt z nagraniami "live", ale zanim pojawią się na rynku zapraszamy do naszazego sklepu gdzie dostepna jest część tytułów wydanych dotychczas.

Sprawdź:
---> EP BIKINI - Live HRPP 7.02.2010
---> EP BIKINI - Bikini EP
---> CD REJESTRACJA - Live HRPP – 8.10.2009
---> EP REJESTRACJA - Nie dajmy nadejść burzy

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2010
pixel