Kitty w trumnie...Śpiewa dla fanów punkabilly...

2016-03-04
Kitty w trumnie...Śpiewa dla fanów punkabilly...
Kitty In A Casket to pochodząca z Austrii grupa znana szczególnie fanom rockabilly i psychobilly, ale także nieobca punkowej publiczności bowiem kapela od chwili powstania w 2008 roku zgrabnie łączy ze sobą rock'n'rollową melodyjność z punk rockową energią. Image Kitty In A Casket wydaje się być także złotym środkiem pomiędzy obu wspomnianymi stylami.

Wokalistką a jednocześnie ikoną zespołu jest Kitty Casket, której towarzyszą muzycy o nie mniej charakterystycznych pseudonimach (Billy The Bat, Max Van Angst, Todd Flash i Tom Mooner) podkreślających z jednej strony stylistykę zespołu a z drugiej ukazujących dystans i poczucie humoru z jakim muzycy traktują klimaty znane z horrorów i filmów grozy.

Trzy albumy wydane przez Kitty In A Casket od 2009 roku najpierw pozwoliły grupie zasygnalizować swoją obecność, a następnie na dobre zdobyć serca fanów, co stało się głównie za sprawą krążka "Bittersweet" wydanego w 2013 roku i doskonale przyjętego w Europie i USA.
Najnowsza płyta o tytule "Kiss & Hell" trzyma poziom i jest kontynuacją dokonań Kitty i jej kolegów. Pojawienie się albumu wspierają teledyski do utworów "Sticks & Stones" oraz "Lurking in The Dark", a wydawnictwo pojawiło się na rynku za sprawa wytwórni Rodeostar (SPV) w formacie CD oraz na kolorowym winylu 180 g. do którego dołączono CD i specjalny poster. Płyta w obu formatach dostępna jest już w naszym sklepie.

Zamów ---> CD/LP KITTY IN A CASKET
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016
pixel