KONOPIANS + UPBEAT QUARTET + SKADYKTATOR

2011-05-29
KONOPIANS + UPBEAT QUARTET + SKADYKTATOR

18.06.2011

MIEJSCE: WARSZAWA - FONOBAR (Wawelska 5)
(www.fonobar.pl)

WJAZD: 20/30 zł.
(bilety dostępne w sieci ---> Ticketpro)

Otwarcie klubu: 20:00

zagraja:

KONOPIANS
UPBEAT QUARTET
SKADYKTATOR
+ goście

KONOPIANS (Ska/Early Reggae/Rocksteady) - Czeladź / Zagłębie, PL
KoNoPiAnS to jeden z bardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie reggae. Powstał w Czeladzi w 1996 r. określając swój styl jako OldSchoolReggae!, nawiązując zarówno do początków reggae w Polsce ale przede wszystkim do jamajskiej muzyki lat’60! Ska, RockSteady, Early Reggae.
KoNoPiAnS znany jest z żywiołowych koncertów przepełnionych dobrą zabawą i improwizacją! na koncie mają ok 300’koncertów zarówno w Polsce jak i za granicą: Niemcy, Ukraina, Słowacja.
(www.myspace.com/konopians, www.konopians.pl)

UPBEAT QUARTET (Reggae/Ska/Soul/Jazz) WarszaWa, PL   
Upbeat Quartet czyli Warsaw Ska Jazz Allstars! Kolektyw doświadczonych muzyków i organizatorów tworzących warszawską scenę ska. Grali i grają w takich zespołach jak kultowa deSKA, ska-jazz bandzie - The Bartenders, sosnowieckiej ska potędze - Ziggie Piggie, największej nadziei polskiej sceny muzycznej - Bandzie de Chicas i wszechmocnej The World Skadictator Orchestra.
Skład zespołu zmienia się dynamicznie, bo najwyższą wartością dla Upbeatowców jest przyjaźń, pamięć, że miłość jest muzyką i muzyka jest miłością i niezmienna świadomość, że marząc stwarzamy rzeczywistość.
(www.myspace.com/ubquartet)

=== przed i po koncercie imprezę będzie nakręcał ===
                
SKADYKTATOR aka Wielki Imperator albo po prostu – Pan i Wladca. (ska soul swing reggae) Warszawa, PL
Zstapił na ziemie, aby SKAokratyczne dobro i prawda zatryumfowaly nad zlem pleniacym sie w tej krainie. Mozna nazwac go Zbawicielem, ale to zdecydowanie zbyt pacyfistycznie obciazone okreslenie. Celem Jego Ekscelencji jest permanentna SKArewolucja uswiadomienie odszczepiencom, ich grzesznosci oraz nieuniknionosci kary.
(www.myspace.com/skadictator)

Zapraszamy !!!

PATRONAT:
Antyportal, Free Colours, Granda, Imprezuj.org, Independent, Jimmy Jazz, Koncert.pl, Luka Bandita, One Love, Pop Killer,

PunxNotDead, PVR Reggaesite, Radio Rewers, Reggaenet, Rasta Roots Reggae, Rudemaker

FONOBAR,
Wawelska 5
02-034 Warszawa
(www.fonobar.pl)


Pokaż więcej wpisów z Maj 2011
pixel