KOMETY na płycie w Meksyku.

2008-02-06
KOMETY na płycie w Meksyku.

Wkrótce staraniem meksykańskiej firmy Esquilo Records wydana zostanie na licencji Jimmy Jazz Records płyta pt. "The Story of Komety" zawierająca największe przeboje warszawskiego zespołu.
Komety są jedną z nielicznych polskich grup, którym ze swoją twórczością udało się zafunkcjonować również poza granicami naszego kraju. To właśnie do słuchaczy za granicą skierowane jest to wydawnictwo.... Zespół w październiku 2008 wystapi z koncertami w Meksyku...

Poniżej zamieszczamy tracklistę albumu "The Story Of Komety", który w niewielkiej ilości trafi do Polski i dostępny będzie w sklepie Jimmy Jazz Records i na stronie internetowej oraz koncertach Komet.

"The Story Of KOMETY"
1. Sleepless Nights
2. Take Me Home
3. Finally Pregnant
4. You Don't Look Good
5. The Same Place
6. Eyes Of Green
7. Tourist City
8. Kieszonkowiec Darek
9. The Last Summer Of The 20th Cenury
10. El Ringo
11. W dzinsach i w swetrze
12. Lonely Sky
13. Trapped
14. Nuda nuda nuda
15. Aztec Gold
16. April Rain
17. Anna jest szpiegiem
18. On The Other Side
19. Let's Meet At The End Of August
 
Komety w  nowym składzie (nowym perkusistą zespołu jest Miko) promują na koncertach ostatni album "Akcja v1", którego wersja angielskojęzyczna pojawiła się w sklepach w końcu stycznia. Krążek wydany też został w wersji CD i w wersji winylowej.
Zapraszamy do ---> dzialu koncertowego gdzie zamieszczamy najaktualniejsze informacje o koncertach Komet.

Najnowszym, trzecim singlem promującym album "Akcja v1", jest utwór "Po drugiej stronie", który udostępniami w formacie MP3.

---> Pobierz plik MP3

Pokaż więcej wpisów z Luty 2008
pixel