KOLABORANCI

2010-11-30
KOLABORANCI

KOLABORANCI
13 grudnia 2010
Szczecin, Klub Hormon
Wjazd: 20 zł.

KOLABORANCI - szczecińscy weterani sceny post-punkowej wbrew pozorom nadal żyją., Udany rok koncertowy wieńczą tradycyjnie imprezą w szczecińskim HORMONIE. 13 grudnia zabrzmi kilkanaście piosenek znanych i lubianych, najważniejszych w ich dorobku z kilkoma spoza "list przebojów". Cały koncert będzie wzbogacony w miniset z pieśniami legendarnego duetu ZEMBY.
Koncert w Hormonie to wydarzenie, które stanie się podwalinami pod pierwszą w dorobku Kolaborantów płytę koncertową. Impreza będzie rejestrowana, a każdy z publiczności ma szansę dołożyć swoją cegiełkę do efektu finalnego. "A więc maszeruj głośno krzycz: niech żyje nam Wołodia Ilicz !"

Rok 2010 to kolejny rozdział bogaty w koncerty: zimą Lublin u boku Apteki, latem koncert u boku Kryzysu w Szczecinie, festiwal w Węgorzewie, a jesienią występy z Dezerterem we Wrocławiu i Krakowie. Kolaboranci są w dobrej kondycji koncertowej o czym świadczą pochlebne recenzje. Zespół zaczyna pracę nad nowym materiałem, powstają nowe teksty i pomysły na utwory, które wiosną zostaną zarejestrowane w studio. Oprócz tego przyszły rok z okazji 25 lat istnienia grupa planuje także uczcić wydaniem albumu koncertowego i dużą imprezą "Kolabonight".

Fot: Robert Ochnio

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2010
pixel