KATHY X + DE TAZSOS + NASTY HABITS

2006-01-09
KATHY X + DE TAZSOS + NASTY HABITS

21 stycznia 2006 w warszawskim klubie AURORA (ul. Dobra 33) wystapią KATHY X, DE TAZSOS i NASTY HABITS. Początek koncertu o godzinie 21.00.

Kathy-x to zespół świetnie zgranych i doświadczonych muzyków. Różnice w ich muzycznych korzeniach zaowocowały stworzeniem niepowtarzalnej mieszanki mocnych rockandrollowych rytmów i garażowego brzmienia, melodyjnych refrenów i agresywnego, zachrypniętęgo kobiecego wokalu. Zespół pochodzi z Berlina, a tworzą go angielska wokalistka/gitarzystka - Kathy (ex-Death Valley Surfers), niemiecki kontrabasista Rob (ex-Rawheads) i amerykański perkusista Dave (grywał ze sławami takimi jak Bo Didley i Del Shannon).
W maju 2004 ukazał się ich wydany w Polsce album „Ready For Anything”. Ich utwory można znaleźć także na składankach „It’s Not Just Boy’s Fun”, „Graveyard Hop No.1” oraz EPce „Help Me God, I Let The Devil In”.
Trio dość już znane w Europie, gościło dwukrotnie w Polsce. Obydwa koncerty zagrali w Warszawie; w listopadzie 2003 na czwartym Psychonight oraz w maju 2004 wspólnie z naszym Robotixem, francuskim Moster Klub i „ojcami” psychobilly The Meteors z Anglii.
Wszyscy chętni będą mieli okazję obejrzeć ich ponownie w warszawskim klubie Aurora 21 stycznia 2006. Jako suport wystąpią dwa warszawskie zespoły.

De Tazsos to grupa psychobilly mająca tu już swoich wielbicieli, których grono z pewnością wzrosło po ostatnim bardzo udanym występie z Kings Of Nuthin’ w Gdyni.

Nasty Habits - amerykańsko-polsko-brytyjskie trio - będzie to drugi ich występ po udanym listopadowym debiucie, także na scenie Aurory.

Koncert dla wszystkich miłośników rockanrolla, garażu, punka, i psychobilly.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2006
pixel