KARCER i THE ANALOGS - Przedpremierowa sprzedaż premierowych tytułów.

2007-11-06
KARCER i THE ANALOGS - Przedpremierowa sprzedaż premierowych tytułów.

12 listopada będzie miała miejsce premiera kolejnych dwóch tytułów w katalogu Jimmy Jazz Records, ktore mielismy przyjemność zapowiadać już wcześniej.

THE ANALOGS "Najlepsze z najgorszych 1995-2005"
(2 płyty - CD audio + DVD)

Po pojawieniu się w październiku winylowej wersji pierwszego albumu THE ANALOGS "Oi! młodzież" wydanego wiele lat temu na kasecie i CD, tym razem mamy sytuację odwrotną bo... proponujemy fanom album "Najlepsze z najgorszych" wydany 2 lata temu jedynie w wersji winylowej... Obecne wydanie na CD zawiera jednak poza płytą audio (z 15 utworami wyselekcjonowanymi przez muzyków i powtórnie nagranymi z myślą o wersji winylowej) także bonusowy dysk DVD, na którym fani grupy znajdą film o zespole autorstwa Moniki Petryczko i Marka Muchy oraz 5 teledysków.
Wydawnictwo w formacje podwójnego digi paka, dostępne będzie od dnia premiery w cenie pojedynczego albumu tj. 28 zł.

Dla tych, którzy przyzwyczaili się już do naszej przedpremierowej sprzedaży mamy jak zwykle specjalną cenę 22 zł., która obowiązuje do dnia premiery.
Jeśli zatem ktoś zdecyduje się na zamówienie plyty przed 12 listopada zapłaci za płytę 22 zł (plus poczta - przy zamowieniach powyzej 100 zł zamawiający nie płaci za pocztę tylko za zamówione płyty). Od dnia premiery cena albumu będzie wynosiła 28 zł.
Zamów ---> THE ANALOGS CD + DVD

Płyty zamówione w niższej cenie przed premierą rozsyłane będą przez nas na bieżąco w mowmencie otrzymania płyt z tłoczni.

KARCER "Anarchiva" (CD)

Karcer to jedna z istniejących bez przerwy, legendarnych formacji polskiej sceny punk lat osiemdziesiątych, która w bieżącym roku obchodzi swoje 25-lecie, świętując je na specjalnym koncercie 10 listopada w Słupsku. Z tej też okazji grupa decydując się na wydanie swojego czwartego albumu postanowiła sięgnąć do przeszłości zbierając na płycie „Anarchiva” swoje najbardziej znane i nigdy wcześniej nie uwiecznione na płycie utwory z dotychczasowego okresu działalności. Wszystkie nagrania zarejestrowane specjalnie z myślą o tym krążku zawierają sporo smaczków i niespodzianek jak choćby wokalny udział najmłodszego pokolenia „kracerowiczów” w jednym z najbardziej sztandarowych utworów grupy – „Młodość Walcząca”. Nie zabraknie tu także takich hitów jak „Ojczyzna”, „Lodówka”, „Przeżyjemy” czy „Zapisana szyba”.... Melodyjne, przebojowe numery plus teksty, często odbijające realia czasów w których powstały, to jeden z atutów tej płyty. Karcer udowadnia, że mimo upływu czasu jest ciągle w formie dając młodszym słuchaczom okazję do poznania starych nagrań, a starszym fanom szansę powrotu do przeszłości kiedy kompozycje grupy wzbudzały wiele emocji i kształtowały oblicze polskiej sceny punk. Album wydany w formacie digi pak.

Także w tym przypadku proponujemy specjalną cenę w sprzedaży przedpremierowej...
Płyta zamówiona przed 12 listopada to tylko 2o zł (plus poczta - przy zamowieniach powyzej 100 zł zamawiający nie płaci za pocztę tylko za zamówione płyty). Od dnia premiery cena albumu będzie wynosiła 25 zł.
Zamów ---> KARCER "Anarchiva"

Płyty zamówione w niższej cenie przed premierą rozsyłane będą przez nas na bieżąco w mowmencie otrzymania płyt z tłoczni.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2007
pixel