Jarociński występ Izraela z 1984 roku na winylu...!!!

2013-07-19
Jarociński występ Izraela z 1984 roku na winylu...!!!

Rok 2013 to 30-lecie zespołu Izrael, a jednocześnie okazja aby przypomniec występ uważany za jeden z najlepszych koncertów Izraela w jego całej historii. Koncert odbył się 2 sierpnia 1984 roku z festiwalu w Jarocinie, a obecnie jego zapis pojawi się na winylowym wydawnictwie w katalogu wytworni Manufaktura Legenda.

"To była najłagodniejsza i najwspanialsza muzyka, jaką można było zagrać na tej scenie" powiedział po zakończeniu wspomnianego występu Piotr Nagłowski, konferansjer festiwalu. Teraz można go posłuchać prawie w całości. Prawie, bo utwór "Pozytywna Siła" nie został zarejestrowany magnetofonem szpulowym podłączonym do konsolety dźwiękowej, a ze względu na ograniczenia czasowe trzeba było również usunąć niektóre fragmenty pomiędzy piosenkami.
 
Płyta winylowa zatytułowana "Dla wszystkich wolność" wydana w nakładzie 1000 egzemplarzy poprzedza wydanie wersji CD, która dostępna będzie nieco poźniej.

Premiera albumu będzie miała miejsce na koncertach - 20 lipca w Ostrowie Wielkopolskim, podczas festiwalu Reggae Na Piaskach i 21 lipca w Jarocinie, podczas Jarocin Festival. Oficjalna sprzedaż rusza nieco poźniej...

Album juz w tej chwili można zamawiac w naszym sklepie. Wysyłka zamowień nastapi natychmiast po premierze handlowej tj ok. 23-26 lipca 2013.

Zamów już teraz ---> LP IZRAEL - "Dla wszystkich wolność"

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2013
pixel