HARDFEST: MAD SIN + THE ANALOGS + BAD CO. PROJECT...

2010-11-10
HARDFEST: MAD SIN + THE ANALOGS + BAD CO. PROJECT...

KONCERT ODWOŁANY


HARDFEST BEZ COCKNEY REJECTS – BILETY DWA RAZY TAŃSZE!
Zespół COCKNEY REJECTS odwołał swój udział w tegorocznej edycji HARDFEST. Dobra wiadomość dla fanów mocnego grania jest taka, że organizatorzy znacznie obniżyli ceny biletów. Mad Sin, Analogs, Bad Co Projects i innych będzie można zobaczyć już za 35 złotych!
Ceny wejściówek ulegają zmianie od dnia 4.11.2010. Do 19. listopada 2010 będzie można kupić bilety dwa razy taniej niż dotychczas, czyli w cenie 35 PLN!!!
PUNKTY TICKETPRO I EVENTIM (SALONY EMIPK, SATURN, MEDIAMARKT) oraz w KLUBIE DEKOMPRESJA. Bilety w dniu koncertu będą w cenie 45 PLN!
Osoby, które zakupiły bilety w cenie przedsprzedaży w dniach 1.09.2010 do 3.11.2010. mogą  zwrócić bilet w punktach zakupu lub kupić bilet dla drugiej osoby, w dniu koncertu, w cenie promocyjnej 5 PLN! Zwroty prosimy dokonywać do 10.11.2010.  W przypadku pytań służymy pomocą pod adresem mailowym: tix@gigs.pl
Wkrótce skład uzupełniony zostanie innymi zespołami.
Organizatorzy przepraszają za zaistniałą sytuację.

=============================================================================

HARDFEST (MAD SIN, ANALOGS, BAD CO PROJECTS I inni)
DATA: 20 LSTOPADA 2010 (sobota)
MIEJSCE: DEKOMPRESJA, ul. LIMANOWSKIEGO 200, Łódź
WEJŚCIE: od godz. 18:00 KONCERT: godz. 18:30
BILETY: Cena biletu: 35 PLN do 19.11, w dniu koncertu 45 PLN;
Do nabycia w punktach sprzedaży sieci Ticketpro (SALONY EMIPK, SATURN, MEDIAMARKT). Już wkrótce na stronie www.gigs.pl w sprzedaży bilety elektroniczne.
Więcej informacji na: www.hardfest.pl

MAD SIN
Ten „przerażający” zespół potrafi rozkręcić każdą zabawę. Ich dynamiczny mix psychobilly i ostrego punk rocka nie pozostawi obojętnym żadnego z fanów obu gatunków. Ich dzikie i szalone koncerty przyciągają fanów jak magnes, a kto ich zobaczył na żywo, ten dołącza do armii wiernych wyznawców Mad Sin. Grupa powstała w 1987 i już pierwszym albumem (Chills & Thrills) udowodniła, że tworzy nową jakość na scenie psychobilly. Kolejne  ugruntowały pozycję bandu i obecnie należy on do czołówki gatunku. Grupa ma na swym koncie 10 albumów i The Best. Wprawdzie zeszły rok był dla Mad Sin mało przychylny, ale członkowie Mad Sin przetrwali ciężkie czasy i obecnie są silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Może dlatego najnowszy krążek nosi nieco rozliczeniowy tytuł Burn & Rise. Niepowtarzalny image i charyzma wokalistów sprawiają, że niepodzielnie rządzą oni sercami publiczności i niczym energetyczne wampiry, pozbawiają ją wszystkich sił witalnych. Mad Sin to jeden z niewielu zespołów, który niczym wino im starszy, tym gra lepiej i ciekawiej. Obecnie grupę tworzą Kofte i Hellvis – śpiew, Vall – kontrabas, Matt – gitara, Stein – gitara, Andi – perkusja i to oni ponownie niczym huragan pojawią się na łodzkiej scenie.

ANALOGS
Tej bardzo płodnej kapeli przedstawiać nikomu chyba nie trzeba. Od debiutanckiego albumu „Oi! Młodzież” minęło już niemalże 15 lat. Analogs to świetna koncertowa maszyna i nasz główny towar eksportowy na streetpunkowym poletku..Grupa nieustannie koncertuje i oprócz Polski zaliczyła już koncerty w niemalże całej Europie. Obecnie jest to jeden z najbardziej zauważalnych zespołów niezależnych, który nie dosyć, że gra bardzo dobrego, ulicznego punk rocka, to pozostał szczery w swym przekazie i nadal serwuje nam dawkę melodyjnego hałasu, jaki wszyscy uwielbiamy.

BAD CO PROJECT
Sucker to postać już niemalże legendarna. Poprzednio był on leaderem Oxymoron, zespołu, który wniósł nową jakość na niemieckiej, a także światowej scenie punk. Od pierwszego albumu: Fuck The 90s, Here’s Our Noise wiadomo było, że Oxymoron to świetny band, który łączy niesamowitą energię ze sporą dawką melodii, a w dodatku dba o dobrą produkcję swojego materiału. Kolejne płyty potwierdzały klasę Oxymoron, a kiedy formuła się wypaliła i członkowie grupy poszli w różnych kierunkach, głodny grania Sucker zebrał muzyków ze znanych niemieckich grup i w 2006 roku utworzył Bad Co. Ta nowa supergrupa nagrała debiut Sucker Stories, który zdecydowanie potwierdził talent muzyczny Suckera. W najbliższych dniach ukaże się druga płyta grupy nosząca znamienny tytuł Mission Mohawk. Czego możecie spodziewać się po Bad Co? Oczywiście energetycznego i melodyjnego punk rocka na najwyższym poziomie. Obecnie Bad Co. tworzą Andy (perkusista Mad Sin), gitarzysta Billy The Cunt (Pokes/ex-Troopers), drugi gitarzysta Marti Neurotic (Fronkick) oraz basista Stephan (Towerblocks) i w tym składzie zagrają w Polsce. Bad Co. Odwiedzą Polskę po raz drugi i będzie to prawdziwa uczta dla fanów. Zespół łączy agresję One Way System z melodyjnością Rancid i motorycznością Exploited.


HARDFEST (MAD SIN, ANALOGS, BAD CO PROJECTS I inni)
DATA: 20 LSITOPADA 2010 (sobota)
MIEJSCE: DEKOMPRESJA, ul. LIMANOWSKIEGO 200, Łódz
WEJŚCIE: od godz. 18:00 KONCERT: godz. 18:30
BILETY: Cena biletu: 35 PLN do 19.11, w dniu koncertu 45PLN; Do nabycia w punktach sprzedaży sieci Ticketpro (SALONY EMIPK, SATURN,MEDIAMARKT). Już wkrótce na stronie www.gigs.pl w sprzedaży bilety elektroniczne.
ORGANIZATOR: ARTRIVAPokaż więcej wpisów z Listopad 2010
pixel