Drugi album ROAD TRIP'S OVER

2008-09-24
Drugi album ROAD TRIP'S OVER

Wszyscy ci, którzy 22 września, w szczecińskim klubie Kontrasty uczestniczyli w koncercie promującym nowy album grupy ROAD TRIP'S OVER z pewnością zaopatrzyli się już w nowy krążek zatytułowany "Po drugiej stronie lustra". Ci którzy tej okazji nie mieli mogą zrobić to teraz odwiedzajac nasz sklep gdzie płyta jest już dostępna.
"Po drugiej stronie lustra" to nowe oblicze RTO, nieco odmienne od tego z jakim grupa zapoznała nas na debiutanckim CD "Romance on the Phone".
Zespół tym razem sięgnął po polskie teksty, zwolnił nieco nadając swoim kompozycjom nieco inny wymiar. Grupa nadal stara się przeszczepić na polski rynek melodyjny pop punk rodem z Kalifornii trafiając przy tym w jednakowym stopniu do publiczności alternatywnej jak i tej, dla której najważniejsze są przeboje.

Realizując premierowy materiał muzycy sięgnęli po wsparcie instrumentarium, nie zawsze kojarzonego z zespołem rockowym (altówka, wiolonczela, skrzypce) jednak nie pozbawiającego muzyki RTO potrzebnego ognia.
Jako goście wystąpili tu także Dominik Pyrzyna i Marta Wiśniewska, wokaliści punkowych formacji The Analogs i Beri Beri.
Road Trip’s Over w nowej odsłonie, w premierowym materiale, z pewnością dotrze do nowego grona odbiorców, a już wkrótce zaprezentuje się na żywo towarzysząc grupie The Analogs podczas jej jesiennej trasy koncertowej.

Zamów płytę ---> ROAD TRIPS OVER

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2008
pixel