Drugi album MISTER X i inne nowości z No Pasaran Records...

2011-05-24
Drugi album MISTER X i inne nowości z No Pasaran Records...

Wydawnictwo No Pasaran regularnie wydaje kolejne pozycje zatem pora aby przyglądnąć się bliżej najnowszym tytułom tej niezależnej firmy, bo właśnie trafiły one do oferty naszego sklepu. Po albumach m.in. IN VITRO, ALL WHEEL DRIVE i LIFE SCARS dostajemy kolejną dawkę punk rocka o różnych odcieniach za sprawa nowych krążków DELICJI, MR X, splitu na którym sąsiadują GANGSTERSKI CHWYT, WSCHÓD i POSING DIRT oraz składanki "Nie znaczy nie!".

Zamów ---> CD MISTER X - "Anti... Anti... Anti... anti..."
Drugi album białoruskiej, streetpunkowej formacji MISTER X przynosi 13 kawałków doskonale wpasowujących się w wymogi stylu. Mocne, brzmienie i podobne teksty (przetłumaczone we wkładce na polski i angielski) sprawiają, że w porównaniu z poprzednim wydawnictwem "Anti... Anti..." jest dużym krokiem do przodu w wykonaniu Białorusinów dowodzonych przez naszego rodaka Igora... Uzupełnieniem własnego repertuaru grupy na płycie jest trzymająca poziom wersja Analogsowej "Ery techno"... Fani streetpunka nie powinni być zawiedzeni.

Zamów ---> CD DELICJE - "Delicje"
Debiutancko-pożegnalna płyta hc/punkowej formacji DELICJE, w której odnajdujemy m.in. wokalistkę EL BANDY, Ankę oraz Darka z LD-50. Krążek zawiera 11 utworów, a wśród nich 7 kompozycji pochodzących z demo nagranego w 2008 roku uzupełnionych o 4 zupełnie nowe.

Zamów ---> CD GANGSTERSKI CHWYT/WSCHÓD/POSING DIRT - "Tylnymi drzwiami do normalności"
Płyta, na której trzy warszawskie kapele wykonują zgodnie po 6 kawałków, a ponieważ wszystkim najbliżej stylistycznie do hc/punka zatem fani takich brzmień będą mieli największą frajdę słuchając "Tylnymi drzwiami do normalności".

Zamów ---> CD SKŁADANKA - "Nie znaczy nie!".
Benefitowy składak na rzecz ofiar przemocy seksualnej, na którym zamieszczono 26 nagrań, z których Większość nie była do tej pory publikowana. Część z nich została nagrana specjalnie na tę składankę. Wśród wykonawców m.in. EYE FOR AN EYE, ANTIDOTUM, DELICJE, THE END, EL BANDA, BETTY BE, LIFE SCARS i inni...

Pokaż więcej wpisów z Maj 2011
pixel