Dr Ring Ding i jego Ska-Vaganza na drugiej płycie na CD i LP.

2015-04-17
Dr Ring Ding i jego Ska-Vaganza na drugiej płycie na CD i LP.

W ostatnich latach Dr Ring Ding jest chyba najpłodniejszym twórcą z kręgu europejskiej muzyki ska i reggae. Co kilka miesięcy musimy używać określenia "nowa płyta Doktora", ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że Richie Alexander wypuszcza je pod różnymi nazwami i jest to efekt jego różnych inspiracji oraz współpracy z różnymi muzykami, np. reggae z Sharp Axe Band czy dancehall z polskim Dreadsquadem.
"Bingo Bongo" to tytuł najnowszej płyty projektu Dr Ring Ding Ska-Vaganza, który został powołany do życia w 2012 roku, a od ukazania się pierwszej płyty "Piping Hot" minęło prawie dwa i pół roku. Na nowej płycie znalazło się 15 kawałków, głównie w stylu swingin’ ska i reggae, które są kontynuacją tego co Doktor i jego muzycy zrobili na "Piping Hot" oraz co Ring Ding robił np. z Senior Allstars w latach 90-tych.
„Bingo Bongo” na kompakcie i winylu ukazało się 27.03.2015 nakładem berlińskiej wytwórni Pork Pie Records. Wersja winylowa ma jako dodatek, cyfrową wersję albumu w formacie MP3.

Razem z nowym albumem do naszego sklepu powrócił poprzedni krążek Dr Ring Ding Ska-Vaganza zatytułowany „Piping Hot”. Tym, którzy przespali premierę tego wydawnictwa dajemy możliwość nadrobienia zaległości. Tytuł dostępny jest zarówno w formacie CD jak i na winylu.  Zapraszamy do sklepu

Zamów ---> DR RING DING SKA-VAGANZA

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2015
pixel