Dostępne najnowsze tytuły z katalogu niemieckiej wytwórni People LIke You...

2008-04-08
Dostępne najnowsze tytuły z katalogu niemieckiej wytwórni People LIke You...

Polecamy najnowsze tytuły z katalogu niemieckiej wytwórni People LIke You...

DEADLINE
Nowy album DEADLINE zatytułowany jest "We're Taking Over!" i jest już dostępny w naszym sklepie w wersji CD oraz Picture Disc LP.
TYm razem czeka nas spotkanie z 4 nowymi, stydyjnymi utworami DEADLINE, po których następuje set koncertowy, a w nim 13 utworow zarejestrowanych podczas występu na żywo. Na kompakcie dodatkiem są dwa pliki wideo. Picture Disc LP w edycji limitowanej, wszystkie egzemplarze płyty numerowane ręcznie.
Dostępne są także poprzednie albumy zespołu.
Sprawdż ---> DEADLINE

THE MERRY WIDOWS
Amerykańska, żeńska, grupa THEE MERRY WIDOWS dała się poznać z jak najlepszej strony fanom punkowego psycho/rockn'rolla już za sprawą poprzedniej płyty "Revenge Served Cold", która została dokonale przyjęta zarówno w Stanach jak i w Europie, a polscy fani mogli bliżej przyjżeć się zespołowui za sprawą wywiadu w GARAŻU nr 26 i nagrania zamieszczonego na dołaczonej do pisma płycie. Jeszcze nie przebrzmiały echa wydania poprzedniego krążka, a Wdówki szykują nowy strzał. Krążek nosi tytuł "The Devil's Outlaws" i raczej nie będzie miał problemów z przebiciem się do serca zwolenników rock'n'rollowej jazdy, pachnącej przemocą, występkiem i smrodem spalin szybkich samochodów.
Zwolennicy klimatów w stylu Horrorpops powinni być w siódmym niebie choć żadna z dziewczyn tworzących Thee Merry Widows tam za nimi nie pójdzie...
Album dostępny jest w formacie CD i LP.
Sprawdź ---> THEE MERRY WIDOWS

THE BLACK HALOS
Pochodzący z Vancouver zesół znany jest ze swojego olbrzymiego przywiązania do brzemiania będącego wypadkową garażowego rocka, glam rocka i punk 77 co daje w rezultacie rewelacyjne połaczenie i owocuje repertuarem w postaci, energetycznego i przebojowego materiału wymykającego się szablonom. Brudny, nieco szorstki ale też porywający rock'n'roll Kanadyjczyków doceniony został przed laty przez legendarną wytwórnię SUB POP, której zasługą było m.in. pokazanie światu takich wykonawców jak Nirvana czy Soundgarden.
Obecnie BLACK HALOS dostępni są juz na najnowszym albumie "We Are Not Alone" w formacie CD i LP.
Dostepne sa także poprzednie albumy zespołu.
Sprawdź ---> THE BLACK HALOS

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2008
pixel