DUMBS nadchodzą!!!!!!!!!

2007-08-24
DUMBS nadchodzą!!!!!!!!!

17 września do sklepów trafi debiutancki album warszawskiej formacji DUMBS zafascynowanej dokonaniami RAMONES, co słychać w niemal każdym dźwieku jaki wydaje z siebie zespół. Grupa startowała jako klasyczny cover-band w chwili obecnej bazując na własnym repertuarze i własnie on stanowić będzie zawartość albumu "Worst Nightmares".
Próbkę obecnych możliwości zespołu można poznać m.in. na czwartej części składanki "Prowadź mnie ulico" wydanej na początku wakacji, zawierającej nagrania grup związanych z Jimmy Jazz.
Znalazły sie na niej m.in. utwory "I Can't Feel Relaxed" i "I Don't Wanna Do Anything" w wykonaniu DUMBS pochodzące z sesji nagraniowej jaką grupa odbyła w Szczecinie z myślą o debiutanckim albumie.
Niestety sesja, wkrótce po rejestracji, niemal w całości została utracona w wyniku czynników pozaziemskich, a kilka ocalałych utwórów, w tym m.in. zamieszczone na wspomnianej składance, w słyszalnych tam wersjach stały się białymi krukami polskiego punk rocka.
Grupa nie miała innego wyjścia jak ponownie nagrać materiał... tym razem sesja odbyła się w Pułtusku, w studio prowadzonym przez Plebana (The Kolt), gdzie ponownie zarejestrowano cały zestaw kawałków. Muzycy zaprosili do udziału w nagraniach Nikę (ex-Post Regiment), a jaki jest efekt tej współpracy juz wkrótce będzie można sie przekonać zamawiajać płytę.

Za kilka dni zapraszamy do działu z MP3, gdzie udostępnniony zostanie plik z promocyjnym utworem z albumu "Worst Nightmares".

Premiera handlowa płyty 17 pażdziernika 2007 i wówczas trafi ona do sklepów w całym kraju.
W sklepie na naszej stronie inetrnetowej tradycyjnie zaproponujemy zainteresowanym przedpremierowy zakup płyty w specjalnej cenie. Bądźcie czujni!!! DUMBS NADCHODZĄ!!!

Więcej o zespole na stronie ---> DUMBS

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2007
pixel