DUMBS + HOMELESS ROCKERS + NASTY HABITS

2010-01-10

17.01. 2010 - Oldschool R'n'R Night! –
WYSTAPIĄ:
Homeless Rockers
The Dumbs
Nasty Habits
 
Start 19.30, wstęp 12 zł

Homeless Rockers powstało pod koniec kwietnia 2008 roku, po rozpadzie zespołów Red Arrows i Mechanic Chickens. Kapela inspiruje się dobrym rockiem lat 70 i 80, czyli np. Motley Crue, Hanoi Rocks, T-Rex czy Guns n' Roses. Charakteryzuje się rock n roll'owym brzmieniem elektrycznych gitar, które są bardzo dynamicznie prowadzone. Zmieszane 
z brudnym dźwiękiem perkusji, basu i nietypowym wokalem, tworzą bardzo oryginalny styl.
Młoda Formacja stworzona z czystej miłości do muzyki na scenie. Niedługo potem do zespołu dołączył Gel na pozycje perkusisty, ponieważ Rudy opuścił skład z przyczyn osobistych. Od tamtej pory nie zwalniają ani trochę!!
Zespół ma na swoim koncie kilka już ładnych koncertów z zespołami takimi jak Hurt, Habakuk, Chainsaw,Turbo, Monstrum i Horrorscope.
www.myspace.com/homelessrockers

DUMBS został stworzony, aby grać covery Ramonesów. Z czasem zaczął tworzyć własne kompozycje, stylistycznie niewiele odbiegające od dokonań swoich idoli. W obecnym składzie gra od 2002 r. Nagrał dwie płyty: "Worst Nightmares" (Jimmy Jazz Rec. 2007), z własnym repertuarem, i "Rocket from Poland" (Pasażer 2008), z polskimi wersjami utworów Ramones. Energetyczny rock & roll z punkowym pazurem czyli ,,Loud & Fast here's The Dumbs!"
www.myspace.com/dumbs_warsaw
www.dumbs.band.pl

Nasty Habits to międzynarodowe trio z Warszawy, UK i USA. Powstali pod koniec 2005 roku w Warszawie, gdzie wszyscy obecnie zamieszkują. Amerykanin Danie ,,D.Nasty" Stewart pochodzi z San Francisco, w Polsce od kilkunastu lat. Komponuje, gra na gitarze i śpiewa. Przez lata w Kalifornii grał na gitarze w kilku zespołach. Jego gusta oscylują gdzieś w okolicach Clashów, Iggiego Popa, Dead Kennedys, Bauhasu. Warszawianka, znana jako DJ-ka i animatorka warszawskiej sceny psychobilly Ewa ,,Crazy Senorita" Koć uwielbia Crampsow, Demented Are Go i Batmobile. W Nasty Habits gra na basie i wciąż kombinuje jakby tu uzyskać wiecej rockandrolla w rockandrollu. Brytyjczyk Michael Caine od dziesiątego roku życia bebnił w zespołach metalowych i gotyckich na Wyspach. Teraz stara sie wnieść nieco mroku i nieco swojego porządku do muzyki Nasty Habits. Na występach w Niemczech dostał nawet przezwisko "Her Dunkel". Jak widać trio nietylko międzynarodowe ale i międzystylowe. Muzyka trudno szufladkowalna. Mamy tu oldschoolowego punkrocka, wpływy gotyckie, trochę psychobilly. Wszystko razem zazębia się i zgrabnie komponuje. Dead Kennedys meets The Cramps, Old School Punk Rock meets Tall Boys jak ktoś to kiedyś powiedział. Rock'n'roll!
www.myspace.com/nastyhabitspl

No Mercy
ul. Bema 65
www.no-mercy.pl

 

 

 

dumbs

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2010
pixel