DR. Ring-Ding & TSA obiecują płytę koncertową.

2005-05-31
DR. Ring-Ding & TSA obiecują płytę koncertową.

Dr. Ring-Ding & The Senior Allstars rozpadli się ponad 2 lata temu ale fani pamiętają o tej - jednej z najlepszych - formacji europejskiego ska. Wkrótce bedzie okazja przypomnieć sobie o nich jeszce bardziej, zwłaszcza niezapomnianą atmosferzę występów zespołu bowiem jesienią tego roku pojawi się album z nagraniami zarejestrowanymi podczas koncertów na zywo przed rozpadem grupy.

Płyta bedzie  nościć tytuł "Livicated" i zostanie wydana prawdopodobnie przez niemiecka firmą Grover Records.

Od czasu rozpadu grupy Dr. Ring-Ding udziela się solo wypuszczając okazjonalnie swoje nagrania (w przygotowaniu jest jego album) lub pojawia sie jako gośc na płytach i koncertach wielu zaprzyjaźnionych wykonawców z kręgu ska, reggae, hip-hop. Prawdopodobnie pod koniec roku zobaczymy go w składzie grupy Kingston Kitchen 89 stworzonej między innymi przez muzyków formacji Rotterdam Ska Jazz Foundation.

Ostatnio jeden utwór z udziałem Doktorka pojawił się na nowej płycie - "Tempus Fugit" - amerykańskiej formacji EASTERN STANDARD TIME. Doktorek jest współautorem i udziela się wokalnie w utworze "Can't Keep A Good Man Down".


 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2005
pixel