DEVILISH PRESLEY + THE SOULBURNERS

2008-01-21
DEVILISH PRESLEY + THE SOULBURNERS

09.02.2008 – kolejna Crazy Rockin’ Night:
Devilish Presley (UK) i Soulburners (PL) wystąpią w warszawskim Depozycie 44.

W sobotę 9 lutego 2008 na deskach warszawskiego Depozytu 44 odbędzie się kolejna edycja Crazy Rockin’ Night. Tym razem zobaczymy Devilish Presley z Londynu i warszawskich Soulburners. Rockandroll absolutny!
Koncert rozpoczną Soulburners – banda pięciu muzyków pod wodzą Kuby Panova. Jak brzmią? Fani Kiss, AC/DC, Motorhead, Turbonegro, Hellacopters czy Nashville Pussy i wogóle dobrej rockandrollowej muzyki powinni być zachwyceni!  Za chwilę światło dzienne ujrzy pierwszy ich album „Gonna Burn Your Soul”. Nie ma to jednak jak występ na żywo! Będzie ogień, będzie show!
Devilish Presley to Australijka Jacqui Vixen (bas i wokal) i Londyńczyk Johnny Navarro (gitara i wokal). Muzykę zespołu trudno jednoznacznie  zaszufladkować. Słychać tu wpływy tak różnych wykonawców jak T-Rex, The Damned, Ramones, Meteors, AC/DC, Joan Jett, Stray Cats, Motorhead, Morrissey czy Johnny Cash. Czysty, żywy Rock’n’Roll!
Istnieją od 2002 roku, zagrali kilkaset koncertów zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na Kontynencie. Wydali jak dotąd trzy płyty i singla.
Pod koniec roku nagrali materiał na czwartą „The Devils Bible” a jej produkcją zajął się sam P.P.Fenech (The Meteors) w swoim MadDog Studio w Duisburgu. Wiosną ukaże się także nowy singiel „Voodoo Goddess”.
Będzie to drugi występ Devilish Presley w Polsce. Johnny i Jacqui zagrali w Warszawie w 2006 roku i była to naprawdę dobra dawka pełnego energii rocka! Sami o sobie: „Widziałem jak Narzeczona Frankensteina uprawia sex z Ramones, Markiem Bolanem i Joan Jett”.


Sobota 09.02.2008
Klub Depozyt 44,
ul. Solec 44, Warszawa
start: 20:00
wstęp: 20 pln
zagrają:
Soulburners (PL)
Devilish Presley (UK)
po koncercie – muzyka z płyt
linki do zespołów
http://www.myspace.com/soulburnersrock
http://www.myspace.com/devilishpresleynovembertenthrecords
http://www.devilishpresley.com
more info: CrazySenorita@gmx.net

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2008
pixel