DEMENTED ARE GO + CRIMSON GHOSTS + PROPELERS + THE ROCKET DOGZ

2010-03-18
DEMENTED ARE GO + CRIMSON GHOSTS + PROPELERS + THE ROCKET DOGZ

Odkąd tylko psychobilly powróciło jako gatunek muzyczny, DEMENTD ARE GO z Cardiff byli czczeni i siali postrach jako jedna z najlepszych europejskich undergroundowych grup.
DEMENTED ARE GO – chory wymysł umysłu walijskich kuzynów: Spark Retard i Ant the mule Thomas do tej pory uplasował się w pierwszej dziesiątce listy przebojów Indie i zbudował kult podążający za postmodernistyczna mieszanką stylów które są kwintesencją wszelkiego zła w Rock’n’Rollu.
 
Po 25 latach nieprzerwanego koncertowania, podbiciu Europy, Japonii i USA, skład zespołu udoskonalił gitarzysta  Doyley i  basista Strangy. Obaj zostali wygrzebani z obskurnego Rock’n’ rollowego półświatka, a ich wkład jeszcze bardziej umocnił obłąkane brzmienie zespołu.
Po uwolnieniu się z szufladki psychobilly DEMENTED ARE GO wymyślili gatunek na nowo, ukazując jego bardziej brutalna i bezkompromisowa stronę. Nowy album jest świadectwem  całego zła jakie rock’n’roll ma do zaoferowania, to dźwiękowy ekwiwalent filmu grozy z lat siedemdziesiątych. Od  rockandrollowych ballad z lat 50-tych poprzez skapany w kwasie garaż z lat 60-tych , kończąc gdzieś w punkowym niebie – i to wszystko ze stojącym basem. Ci goście nie żartują!

Agencja United Visions zaprasza
24 kwietnia 2010
Klub Loch Ness (ul. Warszawska 15, Kraków)

- DEMENTED ARE GO
- THE CRIMSON GHOSTS
- PROPELERS
- THE ROCKET DOGZ


Tuż przed koncertem, o godzinie 17.30, spod ratusza na rynku głównym wyrusza ZOMBII WALK!!!
Więcej szczegółów na ww.unitedvisons.pl

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2010
pixel