DEADLINE i THEE MERRY WIDOWS dostępne od 7 kwietnia...

2008-03-26
DEADLINE i THEE MERRY WIDOWS dostępne od 7 kwietnia...

4 kwietnia w Niemczech, a trzy dni później w całej Europie dostępne będą nowe albumy grup, w których pierwsze skrzypce odgrywają dziewczyny.

DEADLINE to ekpia znana już doskonale zwolennikom ultra energetycznego i melodyjnego punk rocka. Tym razem zespół zaskakuje na kilku płaszczyznach. Pierwszą jest kolejna zmiana składu, w którym pojawiło się dwóch nowych muzyków pochodzących z Francji.... Zespół w notce zapowiadającej album informuje, że połowa aktualnego składu to Francuzi, ale co sprytniejsi fani wykryją pewną nieścisłość w tym stwierdzeniu, zwłaszcza jeśli zauważą, że Deadline to piątka muzyków.
Bez względu na to czy zespół można jeszcze nazywać angielskim, pewne jest, że nowy album zatytułowany "We're Taking Over!" wzbudzi dreszcz pożadania tych, którzy doceniają dokonania grupy. Tym razem czeka nas spotkanie z 4 nowymi, stydyjnymi utworami, po których następuje set koncertowy, a w nim 13 utworow zarejestrowanych podczas koncertu na żywo. Płyta wydana zostanie w wersji CD i LP Picture Disc. Na kompakcie dodatkiem będą dwa pliku wideo.

Amerykańska, żeńska, grupa THEE MERRY WIDOWS dała się poznać z jak najlepszej strony fanom punkowego psycho/rockn'rolla już za sprawą poprzedniej płyty "Revenge Served Cold", która została dokonale przyjęta zarówno w Stanach jak i w Europie, a polscy fani mogli bliżej przyjżeć się zespołowui za sprawą wywiadu w GARAŻU nr 26 i nagrania zamieszczonego na dołaczonej do pisma płycie. Jeszcze nie przebrzmiały echa wydania poprzedniego krążka, a Wdówki szykują nowy strzał. Krążek nosi tytuł "The Devil's Outlaws" i raczej nie będzie miał problemów z przebiciem się do serca zwolenników rock'n'rollowej jazdy, pachnącej przemocą, występkiem i smrodem spalin szybkich samochodów.
Zwolennicy klimatów w stylu Horrorpops powinni być w siódmym niebie choć żadna z dziewczyn tworzących Thee Merry Widows tam za nimi nie pójdzie...
Album dostepny będzie w formacie CD i LP.

Zainteresowani już mogą zacząć ostrzyć zęby. Obie płyty wkrótce w naszym sklepie.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2008
pixel