CD i LP RANCID - Honor Is All We Know... juz w naszym sklepie...

2014-11-05
CD i LP RANCID - Honor Is All We Know... juz w naszym sklepie...

Rancid to jeden z tych zespołów światowej sceny punk, który mimo ciągłej aktywności zyskał sobie już dawno status legendy. Muzycy pomiędzy kolejnymi ujawnieniami pełnych albumów aktywnie udzielają sie w wielu (nie tylko punkowych) projektach muzycznych czesto także firmując swoimi nazwiskami produkcję płyt innych wykonawców. Fanom punk rocka i doskonale znane są przecież zespoły Lars Frederiksen & The Bastard, Transplants czy Tim Timebomb...
Kolejne płyty Rancid elektryzują fanów, zastanawiających się czy zespół na kolejnym krążku zwróci się zdecydowanie w stronę punk rocka czy skusi się na odrobinę eksperymentów z muzyką jamajską co zdarzało się już w przeszłości. Zdaje się, że głownie dzięki temu, a także ostremu, wyrazistemu image Rancid wielokrotnie okraślani byli jako kontynuatorzy drogi, która swego czasu podążali The Clash. Porównanie jest może trochę na wyrost ale faktycznie pewnych wspólnych elementów dokonań obu bandów nie sposób nie zauważyć.

Najnowszy album Rancid nosi tytuł "Honor Is All We know". Płyta wydana została na CD i winylu, przy czym edycja winylowa doczekała się kilku wersji. Najbardziej atrakcyjna wydaje się wersja LP z dołaczoną siedmiocalową EP-ką oraz płyta CD. Taką wersję winyla mamy dla was w naszym sklepie... oprócz tego także wersję CD dla tych, którzy jeszcze nie nauczyli się sięgfac po winyle..

Zamów:

---> RANCID - Honor is All We Know (CD)

---> RANCID - Honor is All We Know (LP + 7"EP + CD)


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2014
pixel