Booze & Glory, Oppressed, On File, Oi Polloi... i inne wydawnictwa Step-1 Music w naszej ofercie...

2011-06-29
Booze & Glory, Oppressed, On File, Oi Polloi... i inne wydawnictwa Step-1 Music w naszej ofercie...

Step-1 Music to kolejna - znana głównie z promowania wykonawców Oi!/ Streetpunk - kultowa wytwórnia z Anglii, której wydawnictwa na stałe już wzbogacą naszą ofertę płytową. Uzupełnieniem pozycji ze Step-1 są wybrane tytuły z katalogu wytwórni 84 Records, z którą związanych jest także kilku wykonawców znanych z katalogu Step-1.
Zatem już od dzisiaj możecie sięgać m.in. po płyty z nagraniami Oi POLLOi, ON FILE, ARGY BARGY, THE OPPRESSED, THE WARRIORS, 4 SKINS, THE RUTS, THE ADWERTS, SHAM 69 i wielu innych... 

Dostępne są już także w naszym sklepie dwa albumy polsko-brytyjskiej formacji BOOZE & GLORY, którą bliżej przedstawialiśmy w ostatnim mumerze ---> GARAŻU.
Debiutancki album Booze & Glory "Always On The Wrong Side" dostępny jest w formacie CD i LP, a nowy krażek grupy zatytułowany "Trouble Free" w wersji CD.
Warto nadmienić, że na nowej płycie poza polskimi nawiązaniami za sprawą częsci składu, mamy także inne polskie akcenty, którymi sa dwa utwóry Horrorshow ("Alex Go" i "Online Generation") nagrane w Sosnowcu, w których wokalnie udzielaja się muyzycy Booze & Glory.

Zapraszamy do sklepu

---> wydawnictwa Step-1
---> wydawnictwa 84 Records

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2011
pixel