Będzie pan zadowolony.... czyli nowy album Cztery Kilo Obywatela.

2016-09-08
Będzie pan zadowolony.... czyli nowy album Cztery Kilo Obywatela.
Niemal równo 2 lata po swoim debiucie zespół Cztery Kilo Obywatela przypomina się fanom drugim albumem zatytułowanym "To nieprawda".
W swoich ska-punkowych podróżach na nowej płycie zespół zapędził się także w nieco inne rejony przez co jego stylistyka stała się może nieco mniej oczywista ale nadal poraża żywiołowością i energią z którymi doskonale współgrają często ironiczne i podane z przymrużeniem oka teksty odnoszące się naszej rzeczywistości, doskonale tłumaczące nazwę zespołu w oczywisty i zamierzony sposób nawiązującej do jednego ze sztandarowych dialogów kultowej polskiej komedii "Miś".  

Album "To nie prawda" także i tym razem udowadnia, że zespół doskonale bawi się przy własnej muzyce zatem nikt kto ceni sobie zabawę nie powinien mieć problemu aby szybko dołączyć do imprezy którą rozkręca Cztery Kilo Obywatela.

Debiutancki album CZTERY KILO OBYWATELA zatytułowany "Wychowani na trzepaku" wypełniał w całości energetyczny ska-punkowy materiał, stanowiący na rodzimej scenie pewne nowum mimo kilku wcześniejszych prób przeszczepienia podobnej stylistyki na krajowy grunt.

Płytę ”To nieprawda” promuje teledysk  do utworu „Będzie Pan zadowolony” dostępny na kanale You Tube Jimmy Jazz TV.
Premiera nowego albumu Cztery Kilo Obywatela 16 września ale już dziś zapraszamy do składania zamówień w dziale Pre-Ordery.

Zamów ---> CD CZTERY KILO OBYWATELA - To nieprawda

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel