Bang Bang na nowej płycie już w naszym sklepie...

2009-09-02
Bang Bang na nowej płycie już w naszym sklepie...

Drugi album BANG BANG - punkowych weteranów z Legionowa - zatytułowany "To Legionowo", to kolejna porcja punk rockowej tradycji podanej w sposób przystępny dla każdego fana dobrego rock'n'rolla.
Poza 10 nowymi, własnymi kompozycjami utrzymanymi w klimacie przebojowego punk rocka o korzeniach z końca lat 70-tych ub. wieku zespół  odsłania także swoje pozapunkowe fascynacje sięgając m.in. po rock'n'rollowe i popowe klasyki takie jak "Can't Help Falling In Love" (znany choćby z wykonania Elvisa Presley'a) czy "Porque te vas" hiszpańskiej piosenkarki Jeanette, który stał się wielkim miedzynarodowym przebojem za sprawą wykorzystania go przez Carlosa Saurę w filmie "Nakarmic kruki", nagrodzonym na festiwalach filmowych w Berlinie i Cannes...
Nowością w wizerunku i dokonaniach Bang Bang jest obecnośc wokalistki, której głos doskonale uzupełnia męski wokal kierując - kiedy trzeba - repertuar Bang Bang na bardziej miękkie tory, innym razem dodając melodyjności ostrzejszym utworom śpiewanym przez wokalistę.
Punk i rock'n'roll przenikają się w dokonaniach Bang Bang w doskonałych proporcjach, a nie pozbawione radykalnych ocen teksty oparte o indywidualne obserwacje otaczajacej rzeczywistości powodują,że muzyka zespołu nie pozwala słuchaczowi na zbytnie oddalenie sie od przyziemnych spraw.
Muzycy Bang Bang związani niegdyś z Sex Bombą cały czas na punkowej ścieżce, określani przez niektórych jako polscy Guitar Gangsters, wierni punkowej tradycji końca lat siedemdziesiątych.... Ta płyta nie zawiedzie starych załogantó ani nikogo kto potrafi docenić soildne rock'n'rollowe rzemiosło.

Oficjalna premiera płyty 5 września 2009. U nas juz do kupienia...

Zamów ---> CD BANG BANG - To Legionowo

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2009
pixel