BERURIER NOIR na nowym albumie!!!

2006-11-22
BERURIER NOIR na nowym albumie!!!

Wytwórnia Folklore De La Zone Mondiale przygotowuje do wydania nowy album reaktywowanej kilka lat temu, francuskjiej grupy BERURIER NOIR. Płyta o tytule "Invisible" będzie dostępna od 4 grudnia w formacie CD (Digipack) + plakat oraz jako krążek winylowy.

Zapewne fanów dokonań Berurier Noir nie do końca przekonał album "Meme pas mort" wydany w 2003 roku, na którym znalazło się wiele archiwalnych nagrań zespołu ale być może to własnie efekt dość specyficznego materiału tamtej płyty.
Pózniej grupa poświęciłą się głownie koncertom wydając od czasu do czasu ich rejestracje na DVD i CD ("Opera des Loups" - DVD + CD koncertowe, "Chant des meutes" - LP z koncertem z Quebec'u).

Należy mieć nadzieję, że nowy krążek przyniesie garśc nowych kompozycji na poziomie tych z, kultowych już dzisiaj, albumów jak: "Souvent Fauché Toujours Marteau", "Abracadaboum" czy koncertowego "Viva Bertaga". Namiastkę tego czego oczekiwać można po najnowszej płycie daje teledysk zespołu zamiesczony na stronie wytwórni. Zainteresowanych odsyłamy do ---> FOLKLORE ZONE MONDIALE.

Spece od francuskiego zapewne więcej dowiedzą się także na stronie zespołu ---> BERURIER NOIR


 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2006
pixel