BANG BANG na debiutanckim albumie.

2006-06-23
BANG BANG na debiutanckim albumie.

Od poniedziałku, 26 czerwca, w sklepach dostepna będzie pierwsza płyta legionowskiego tria BANG BANG. Album "Rozdarcie" jest pierwszym oficjalnym wydawnictwem tej grupy, którą można smiało sklasyfikować w kategoriach weteranów krajowej sceny punk. Zespoł wykonuje przebojowy punk 77 w starym stylu podlany rock'n'rollem, znany jest już m.in. z wydawanych własnym sumptem płyt demo, z płyty dołączonej do pisma Garaż oraz składanki "Prowadź mnie ulico". Na kolejnej części tej kompilacji, której premiera zaplaowana została na 10 lipca znajdą się dwa niepublikowane wcześniej utwory Bang Bang (nie ma ich także na debiutanckim albumie).

Bang Bang istnieje od 1989 r. Pierwszy skład zespoły tworzyli: Mucha-wokal, Rogu- bas, Forma-gitara i Mieciu- perka. W 1990 r. Do kapeli dołączyła Lidka jako drugi wokal. Rok póżniej zmienia się perkusista Miecia zastępuje Przemek. W tym składzie zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce, nagrał trzy kasety demo oraz dwa teledyski.

Na jakiś czas drogi członków zespołu rozeszły się. W 2000 r. kapela wznowiła działalność. Obecny skład tworzą: Tadeusz - perkusja, wokal, Rogu - bas, wokal i Japa - gitara i wokal.

Wiecej informacji o zespole na stronie ---> BANG BANG

W zwiazku z wydaniem albumu w dziale ---> DOWNLOAD udostepniamy 3 całe utwory grupy do ściągnięcia w formacie MP3.

Krażek już do kupienia w naszym ---> SKLEPIE. Tam także sample kilku innych utworów z płyty "Rozdarcie".

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2006
pixel