Album zespołu ZŁODZIEJE GŁÓW już 18 lutego!!!.

2008-01-31
Album zespołu ZŁODZIEJE GŁÓW już 18 lutego!!!.

Początki pochodzącej z Wołowa grupy Złodzieje Głów to rok 1999 r. Od tamtej pory zespół zdążył dopisać do swojej historii kilkaset koncertów w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji oraz wydanie własnym sumptem debiutanckiego krążka „Pierwszy krok”.
Udało się także muzykom zaistnieć w pamięci fanów jamajskiej pulsacji z wpływami punkowych rytmów.  Złodzieje głów to od początku ciekawa i melodyjna mieszanka energicznego ska z elementami reggae oparta na pulsującym brzmieniu gitar i wstawkach sekcji dętej, wypełniona mocną perkusją i ciepłym brzmieniem gitary basowej.
Najnowszy album grupy zatytułowany „Siedmiomilowe buty” to świeża mieszanka szalonych rytmów od wybuchowego ska z dużą ilością punkowych wstawek po transowe reggae. Pełna sekcja dęta ożywia płytę i dodaje uroku poszczególnym utworom.
Nowy, doskonale zrealizowany materiał nagrano - dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta i Gminy w Wołowie oraz firmy „FOOF" - Niebanalna Akcesoria GSM - w studio Echo w św. Katarzynie pod Wrocławiem w maju/wrześniu 2007. Realizacją zajął się Paweł Zając, a mastering wykonał Marcin Bors w studio Fonoplastykon.

Premiera albumu 18 lutego – Pierwszym singlem promującym płytę będzie utwór „Na krawędzi”, który za kilka dni trafi do rozgłośni radiowych, a już dzisiaj udostepniamy go także w formacie MP3 wszytskim zainteresowanym.
Patrz - ZŁODZIEJE GŁÓW "Siedmiomilowe buty" ---> Tracklista

Jimmy Jazz Records i Złodzieje Głów zapraszają do szalonego ska-punkowego tańca.  Album wydany w formacie digi-pak.

Tradycyjnie z odpowiednim wyprzedzeniem uruchomimy sprzedaż przedpremierową płyty w specjalnej cenie. Czytajcie informacje na naszej stronie!!!

ZOBACZ TEZ ---> NOWY ALBUM WC!!!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2008
pixel