Album DEAL'S GONE BAD "The Ramblers" - Już dostepny!!!

2007-03-24
Album DEAL'S GONE BAD "The Ramblers" - Już dostepny!!!

Jedna z najlepszych amerykańskich formacji ska DEAL'S GONE BAD wydała w ostatnim czasie swój nowy album, który zatytułowany został "The Ramblers". To już piąty z kolei krążek w dyskografii zespołu, a wszystkie wydane zostały we współpracy z amerykańską wytwórnią Jump Up! Records z Chicago. Tym razem swoja cegiełke do pojawienia się albumu dołożyła także wytwórnia Megalith Records.
Polscy fani mogli przed laty poznać grupę za sprawą wywiadu zamieszczonego w Garażu, nagrań zawartych na dołaczonej do gazety płycie, a także dostępnych od dawna w naszym sklepie poprzednich płyt zespołu.
Zwolennicy dotychczasowego dorobku grupy nie zawiodą sie i tym razem, a i nowych fanów z pewnością zespołowi przybędzie bo najnowsze dokonania Deal's Gone Bad przynoszą doskonałą porcję soczyście nagranego (Świetna produkcja) i doskonale wykonanego ska z nieco większym niż ostatnio skrętem w strone melodyjnego rocksteady, a czasem i reggae.
12 nowych utworów to coś dla zwolenników korzennego grania i najwidoczniej grupa postanowiła utrwalić swoja pozycję w czołówce przedstawicieli takiego grania jakie preferują THE AGGROLITES, SLACKERS czy WESTBOUND TRAIN.

Płyta dostepna jest już w naszym ---> SKLEPIE, tam także do odsłuchania sample kilku utworów.

Zapraszamy do zakupów. Wkrótce do sklepu dodane zostaną kolejne pozycje dla fanów ska.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2007
pixel