Administrator Electro.....

2014-11-15
Administrator Electro.....

ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr, oraz kontynuowaną współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie ADMINISTRATORR ELECTRO, który współtworzą obok Marmola muzycy kojarzeni z polską sceną alternatywną: Paweł Kowalski (Stop mi!, Latające Pięści) oraz Marek Veith (Amuse Me, Inside Again). Za brzmienie projektu odpowiedzialni są Robert i Magda Srzedniccy z warszawskiego studia Serakos.
Na listę utworów pierwszej płyty zespołu weszły utwory napisane jeszcze w latach 90-tych. Dlatego też teksty dotyczą bezpośrednio tego okresu życia Marmola, które spędził gdzieś w małym i zapomnianym środku niczego.
"Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość - mówi o swoich tekstach Marmol - w związku z tym faktem tytuł płyty brzmi „Sławnikowice-Zgorzelec 17:10” i oznacza wyłącznie tyle co dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji”.
Trio czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej, ale motywem głównym jest muzyka elektroniczna, która dominuje nad „żywymi instrumentami”.
Pierwszym singlem promującym album jest utwór "Tango Corporacione” już obecny w rozglośniach radiowych. Do singla powstał także teledysk dostępny na kanale JimmyJazzTv serwisu YouTube.

Album już do zamówienia w naszym sklepie:

Zamów ---> CD ADMINISTRATORR ELECTRO


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2014
pixel