ANTIFEST 2007

2007-06-16
ANTIFEST 2007

Tegoroczny Antifest No. XIII jak co roku odbędzie się na poczatku sierpnia w czeskich Svojsicach. Festiwal startuje 3 sierpnia i potrwa do 5 sierpnia. Niestety fani z Polski przyzwuczajeni w ostatnich latach do obecności na festiwalu polskich zespołów w tym roku będą zawiedzenie bo żaden band z naszego kraju nie pojawi się na scenie festiwalu co oraganizatorzy zapowiadali już w ubiegłym roku.
Niemniej festiwal zapowiada się interesująco i pojawi się na nim wiele znaczących dla punk rocka 'firm", a pośród nich m.in.

Sham 69 (uk), Cockney Rejects (uk), Discharge (uk), The Casualities (usa), Foreign Legion (uk), Resistance 77 (uk), Lousy (d), The Stiffs (uk), Scarface (f), The Carburetors (nor), Situations (d), Dogsflesh (uk), Sceptic Elepatic (a), Saturn (f), The Crimson Ghost (d), Gecko Brothers (b), Fandangle (uk), Rock'n'Roll Stormtroopers (d), Charly Flasco (f), Elektrick Männ (d)

i cała masa kapel Czeskich i Słowackich, m.in.: Ex-tip, Načo názov, Zeměžluč, E!E, Do řady!, Zóna A, S.P.S., Totální nasazení, Volant, Znouzectnost, Green Monster, Rozpor, Flaming Cocks.....

Początek festiwalu w piątek o 11.55. Więcej szczegółów na stronie www.antifest.cz

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2007
pixel