ANTI DREAD twierdzą, że "Wszyscy jesteśmy lesbijkami"!

2007-04-20
ANTI DREAD twierdzą, że "Wszyscy jesteśmy lesbijkami"!

Nowy album szczecińskiej grupy ANTI DREAD będzie nosił tytuł "Wszyscy jesteśy lesbijkami" i zawierał będzie 13 nowych utworów zarejestowanych w nieco zmienionym składzie. Nowy materiał poza premierowymi utworami ujawnia światu nowego okalistę grupy. Podobnie jak na dwóch poprzednich krążkach fani znajdą także na tym porcją melodyjnego punk rocka w stylu 77 z czytelnymi nawiązaniami do rock'n'rolla oraz charakterystyczne dla ANTI DREAD spojrzenie na sprawy damsko-męskie podane z mocnym przymrużeniem oka.
Okładkę do płyty zaprojektował Łukasz z grupy Bilety Do Kontroli.

Bezsprzecznie krażek może pretendować do miana najbardziej świńskiej, polskiej płyty punkowej i z pewnością prezentację większości utworów grupy w rozgłośniach radiowych należałoby traktować w kategoriach kolejnego cudu nad Wisłą.

Starym zwyczajem ANTI DREAD sięgnęli na nowej płycie do klasyki punk rocka zamieszczając tym razem w zestawie utworów swoje wersje kwałków COCK SPARRER ("Tajna Armia"), DICTATORS ("Dupy i forsa") oraz TURBONEGRO ("Mam erekcję").
Na płycie znajdzie się także znany już z innej wersji utwór "Roko" zamieszczony na składance "Prowadź mnie ulico vol. 3"

Singlem promującym nowy album ANTI DREAD będzie utwór "Reklamówka z Netto" jako jeden z nielicznych mających szansę na publiczną prezentację. Także kilka innych utworów przedpremierowo prezentowanych bedzie jedynie w kanałach muzycznych internetowego radia ULICZNIK.net od poniedziałku 23.04.2007.

Premiera handlowa płyty 21 maja 2007. Wczesniej album dostępny będzie w specjalnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Wiecej o zespole ---> ANTI DREAD

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2007
pixel