ALICETEA na drugim albumie...

2013-04-18
ALICETEA na drugim albumie...

20 kwietnia 2013 r. to data premiery drugiego albumu radomskiej grupy ALICETEA zatytułowany „Wyspy Planety Układy”.
Produkcja zawiera 11 premierowych numerów - które zabiorą słuchacza w muzyczną podróżą, będącą niewyobrażalnie energetyczną i stylistyczną fuzją reggae’owych wibracji, funkowych rytmów, ska, hip-hopu jak również kompozycji zagranych z potężnym wykopem.
Wyspy Planety Układy" to słowa klucze do treści zawartej w utworach, które opowiadają o relacjach i stosunku do Świata, związkach międzyludzkich, jak i naszych wewnętrznych przemianach. Jednym z pierwszych numerów, które zapowiadają płytę, jest utwór „Są Tacy” nagrany wspólnie z Mediumem - jednym z najbardziej utalentowanych raperów.
Materiał na płytę powstawał na przestrzeni 3 lat w studiach Carpe Dien w Radomiu oraz Western Jive w Warszawie. Za ostateczne brzmienie płyty odpowiedzialni są Mario Dziurex Activator i Jarek „Smok” Smak ze Studia As One oraz Olo Mothashipp z Western Jive.

ALICETEA – to jeden z ciekawszych zespołów polskiej sceny reggae/rock w Polsce. Powstał 10 lat temu i przez ten okres zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, zarówno na małych salach klubowych jak i na największych festiwalach muzycznych.
Projekt Alicetea to ośmiu muzyków, z innej bajki. Z tego połączenia powstaje niewyobrażalnie energiczna fuzja, od reggae, ska przez funkowy ryty po kompozycje z potężnym wykopem. W 2008 roku zespół po wielu zagranych koncertach wydał swoją debiutancką płytę „Muzyka Moja Broń”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem fanów i krytyków muzycznych. Przez ten okres wiele nagród na festiwalach muzycznych, występując na największych festiwalach w kraju. Ostatnie miesiące 2012 r. to Świetnie przyjęte przez telewidzów i jury występy zespołu w programie Must Be The Music – Tylko Muzyka.

Zamów płytę ---> CD ALICETEA - Wyspy Planety Układy

Promomix płyty:
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2013
pixel