"A Tribite To The Oppressed"....

2010-03-24
"A Tribite To The Oppressed"....

Album "A Trubute to The Oppressed" to wydawnictwo zawierające 18 kompozycji legendarnej formacji Riddy'ego Moreno, które zaprezentowane zostały w interpretacji 18 kapel z różnych części świata. Oczywiście najliczniej reperezentowana jest Europa za sprawą niemieckich Stage Bottles, Produzneten Der Froide i Freiboiter, włoskich Tennentz Colombo i Bull Brigade, szwedzkich On The Job, francuskich Hors Controle czy Angoli z Bottlejob... Nie zabrakło też sporej grupy kapel z Europy Środkowej i Wschodniej, którą reprezentują słowacki Rozpor, Toro Bravo z Litwy, Red Card z Rosji, ukraiński Rude Riot i nasi rodzimi Horrorshow.
Uzupełnieniem europejskiej obsady płyty są nagrania grup zza Oceanu. The Prowlers i The Rookers reaprezentują Kanadę, a Sick Of Society Stany Zjednoczone. Na dokładkę mamy pochodzących z Singapuru The Bois oraz kolumbijskich Ultimatum.

Nagrania Oppressed doczekały się już wielu wydań w postaci katalogowych albumów, niezliczonych składanek czy coverów zamieszczanych na albumach wielu kapel na świecie. Tym razem fani dokonań grupy mogą sięgnąć po krążek, na którym utwory klasyków poddane zostały obróbce innych wykonawców. Na ile stanowią one wierne kopie oryginałów, a na ile bodziec do własnej interpretacji przekonają się ci, którzy zdecydują się sięgnąć po "A Tribute To Oppressed".
Płyta wydana przez Skinhead Revolt Records dostępna juz jest w naszym sklepie.

Zamów ---> VA - A Tribute To The Oppressed

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2010
pixel