2 CD z nagraniami live... PO PROSTU - "Fajans i szmira"

2011-12-17
2 CD  z nagraniami live... PO PROSTU - "Fajans i szmira"

Po 25 latach działalności, jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych kapel polskiego punk rocka - PO PROSTU - mogła pochwalić się winylową EP-ką, trzema studyjnymi albumami, studyjnym materiałem demo z 1986 roku wydanym na CD oraz obecnośćią na wielu składankach.... Do tego sporym gronem fanatycznych zwolenników, ktorzy bez wahania sięgną po każde kolejne wydawnictwo swoich ulubieńców i z przyjemnością wpadną na koncert, który w wykonaniu Po Prostu jest każdorazowo sporym i niezapomnianym wydarzeniem.

Najwyraźniej muzycy zespołu uznali, że dla pełnego podsumowania ćwierćwiecza działalności warto pokusić się o album koncertowy i oddać choćby częściowo klimat występów grupy. Z myślą o nim Po Prostu zarejestrowało materiał live podczas występu w gdyńskim klubie Ucho....

37 utworów koncertowych "najgorszej kapeli na świecie" zapewne sprowokuje do sięgnięcia po album wielu oddanych fanów grupy. Koncert oprawiony został w 12-stronicową książeczkę i wydany na 2 płytach CD przez Fajans Records..., a całość zatytułowana została "Fajans i szmira".

Już teraz płyta dostępna jest w naszym sklepie... więc nie ma na co czekać....

Zamów ---> 2CD - PO PROSTU - "Fajans i szmira"Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2011
pixel