Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Johnny Cash był pierwszym artystą, który połączył brzmienia country, gospel, rockabilly i słowne opowieści w serię niezapomnianych hitów. Pisał poruszające piosenki o miłości i stracie, a jego głos był nie tylko wyjątkowy w dziedzinie country & western, ale w całej muzyce popularnej.
Ta płyta CD zawiera dwie płyty Johnny'ego Casha, które pierwotnie zostały wydane w wytwórni Columbia w 1959 roku.
"Songs of Our Soil" to czwarty album studyjny Johnny'ego Casha. Głównym tematem całego albumu jest śmierć, na co wpłynęła śmierć brata artysty oraz - jak sam przyznał - fascynacja śmiercią, częściowo z powodu jego rosnącego uzależnienia od amfetaminy i barbituranów. Album uważany za jeden z klasyków wczesnego etapu twórczości artysty..
"Hymns of Johnny Cash" jest w całości poświęcony pieśniom sakralnym, chociaż tak naprawdę nie brzmi tak bardzo inaczej niż jego wcześniejsze świeckie dzieła. Oba te sensacyjne albumy zostały zremasterowane i wydane razem w tej wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej, która zawiera również 6 dodatkowych utworów z tego samego okresu.
- Drink to me Odtwórz
- Five feet high and rising Odtwórz
- The man on the hill Odtwórz
- Hank and Joe and me
- Clementine Odtwórz
- The great speckle bird Odtwórz
- I want to go home
- The caretaker
- Old Apache squaw
- Don't step on mother's roses
- My grandfather's clock
- It could be you (instead of him)
- It Was Jesus
- I Saw A Man
- Are All The Children In
- The Old Account
- Lead Me Gently Home
- Swing Low, Sweet Chariot
- Snow In His Hair
- Lead Me, Father
- I Called Him
- These Things Shall Pass
- He'll Be A Friend
- God Will
- I Got Stripes (Bonus Track)
- You Dreamer You (Bonus Track)
- Remember The Alamo (Bonus Track)
- The Ballad Of Boot Hill (Bonus Track)
- The Rebel Johnny Yuma (Bonus Track)
- I'll Remember You (Bonus Track)
