Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Jesienią 2024 minęło 30 lat od premiery albumu „Ile Procent duszy?” Dezertera. Jest to jedna w najważniejszych płyt zespołu, nagrana w 1994 roku.
Robert Matera i Krzysztof Grabowski stworzyli album we dwóch i tak też go nagrali. Płyta muzycznie, brzmieniowo i tekstowo była ukłonem Dezertera w stronę brytyjskiego anarchopunka, który inspirował ich w początkowej fazie działalności.
„Ile procent duszy” do dziś cieszy się wielką popularnością, a utwory z tej płyty weszły do koncertowego kanonu zespołu. Dezerter zdecydował się na jubileuszowe wydanie reedycji z odnowionym brzmieniem i w nowej szacie graficznej.
Odpowiedzialny za nowy mastering jest Paweł Marciniak z The Boogie Town Studio.
- Nasze małe wojny
- Być rządzonym
- Choroba
- Facet
- Ostatnia chwila
- Ostatni dub
- Najprościej jest nie myśleć
- Uderz w politykę
- Dezerter
- Co wtedy robisz?
- Ile procent duszy?
- Brzydkie słowa
- Jeśli chcesz zmieniać świat
- Zmiany
- XXI wiek
- Postęp
- Nie ma zagrożenia
Opinie naszych klientów

Update Required
To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.