2018-06-12

Uzupełnienia w ofercie slipmat...

Nadeszła pora na uzupełnienie brakujących wzorów slipmat. Niektóre motywy zawarte na slipmatach cieszyły się waszym szczególnym zainteresowaniem zatem dość szybko znikły z naszej oferty co niniejszym nadrabiamy proponując także kilka nowych wzorów wcześniej niedostępnych.
Slipmaty doczekały się w naszym sklepie specjalnego miejsca w dziele AKCESORIA i tam zapraszamy wszystkich mających ochotę na zaopatrzenie się w jakieś "gustowne odzienie" dla najbardziej widocznej części waszego gramofonu.
W myśl zasady "dla każdego coś miłego" staraliśmy się aby motywy graficzne miały szansę trafić w gust zarówno fanów punk rocka jak i jamajskiego bujania... mamy też kilka wersji logo Jimmy Jazz Records (a jakże?) i coś tam jeszcze... Poszperajcie sami, zapraszamy do sklepu.  

Sprawdź ---> Slipmaty

UWAGA:
Wzory slipmat dostępne w naszym sklepie to jedno, drugie to to, że...  Poza własnymi wzorami jesteśmy w stanie wykonać wzory na zlecenie. Zapraszamy zatem do współpracy każdego kto chciałby zrobić sobie slipmatę z własnym wzorem... Działamy, szybko, tanio i bezboleśnie... zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami. Telefon i e-mail znajdziecie tutaj ---> JIMMY JAZZ KONTAKT

pixel