2018-05-10

Nowe wydawnictwa The Meteors i solowy album P. Paul Fenecha...

Jak wiadomo od pewnego czasu król jest tylko jeden i nazywa się P. Paul Fenech... Frontman i lider niepokonanych w swojej klasie The Meteors w chwilach wolnych od zajęć grupowych oddaje się twórczości solowej, która może nie odbiega radykalnie od tego co znamy z jego macierzystej formacji, ale też nie jest jej wiernym odbiciem.
Głowa Fenech'a jest ciągle pełna pomysłów, które odkrywamy na kolejnych albumach, a jego gitara jest ciągle w użyciu i każdy wydobyty z niej dźwięk dowodzi, że znajduje się we właściwych rękach...

"The F-Files" to już dziesiąty solowy album mistrza psychobilly i kolejna porcja jego mrocznych hitów, które w równym stopniu zachwycają i intrygują... potrafią też wbić się na zawsze w głowę słuchacza jak najprawdziwsze przeboje bo takimi właśnie są...
Tym razem album wypełnia 13 kompozycji, które wydane zostały na CD i na krążku winylowym 180g w dwóch kolorach przez wytwórnię Mutant Rock.

Jeśli dla fanów The Meteors nowy album ich lidera to mało, to zawsze mogą sięgnąć po wydawnictwo pt. "Fuck The Bootleggers", na którym zespół zamieścił spory set swoich nagrań w wersjach koncertowych. Płyta pojawiła się jako podwójny CD, a w wersji winylowej dostępna jest w dwóch częściach na kolorowym winylu 180g.
Zapraszamy także do sięgania po wcześniejsze wydawnictwa The Meteors, solowe albumy lidera P.P. Fenecha oraz jego uboczne projekty takie jak The Murder Brothers czy Legendary Raw Deal.
Zapraszamy do sklepu Jimmy Jazz Records
Polecane
The F-Files The F-Files
68,00 zł
pixel